Příspěvky uživatele - 76.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Stihl FS80 AV, 30.11.2011
Díky za rady. Sehnal jsem náhodou na burze jeden nekompletní starej Stihl FS44, akorát po sundání té spodní hlavy je to uplně jiný, ten FS80 má totiž místo bowdenu ještě plnou ocelovou tyčku se zářezama a v té hlavě je zase protikus s ploškou do... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS80 AV, 23.11.2011
Zdravím... nemá teda někdo ponětí jestli je tento díl stejný nebo podobný z jiného novějšího křoviňáku případně jestli ho nemá někdo doma navíc?? Ještě mě napadlo sehnat celou tu spodní hlavu z nějakého nefunkčního novějšího ale nevím jestli bude... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS80 AV, 21.10.2011
Zdravím, jak je převodovka tak z ní kouká drážkovaná hřídel s vnitřním závitem a ten talířek se opírá o vnitřní kroužek ložiska a na to se pak montuje strunová hlava. tohle by mělo být ono
Křovinořez Stihl FS80 AV, 20.10.2011
Dobrý večer, mám tento historický křoviňák FS80AV a povedlo se mi ztratit strunovou hlavu, což by nebyl takový problem ale bylo to včetně toho opěrnýho talířku s drážkováním co se dává na hřídel co jde z převodovky. Byl jsem v několika kšeftech a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika