Příspěvky uživatele - 225.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 9.9.2011
Taky se mi to stalo s 2 javory jsou 3 roky staré, ale prozměnu ze spodu kmenu roste větev která je z jiného javoru a naroubované to není nerozumím tomu, ale strašně mě to mrzí tak krásné byly z jara. Ví někdo jestli se ještě vzpamatujou?
kroucená vrba - řez, 27.3.2009
Dobrý den.Po tomto příspěvku jsem dostala strach, že mi moje vrba uschne.Bylo mi porazeno, že mám zkraje jara vrbu ořezat na kmen a že znovu obrazí.Tudíž jsem tak udělala a zůstal pouze kmen nenechala jsem tam žádnou větvičku aby táhly mízu jak... celý příspěvek >
škůdci na kaktusech - prosím o radu, 28.5.2008
Dobrý den, psala jsem k tématu dracen, že tytéž světlohnědé flíčky mám doma na draceně. Odkázali mne na kaktusáře - a ono to docela i sedí, jelikož mám doma poměrně větší množství kaktusů i sukulentů a v posledních dnech se ty flíčky začínají... celý příspěvek >
Určení škůdce - dracéna, 28.5.2008
Mockrát děkuji za info ohledně té vlnatky. Co se mé draceny týče, je cca 80 cm vysoká. A k tomu, že s vlnatkou mají zkušenosti hlavně katusáři, to potom bude souhlasit, jellikož stejné flíčky se mi začínají dělat na kaktusech a sukulentech,... celý příspěvek >
Určení škůdce - dracéna, 26.5.2008
dobrý den, procházela jsem celý archiv, co se dracen týče, ale nikde jsem se nedočetla problému, který vedu já. Má doma cca 50-55 cm vysokou dracenu. Nemá moc sluníčka, ani není v úplmém stínu, zalévám ji 2x týdně. Stále se jí dařilo, ale v... celý příspěvek >
skalka ve svahu, 2.5.2008
dobrý den, mám podobný problém. Na zahrádce máme skalku - je to na Malé Morávce, tedy ve vyšších polohách a skalka je z mírného kopečku... Chtěla jsem požádat o radu, jaké rostlinky tam vysázet, nicméně takové, které nepotřebují mnoho zalévat - na... celý příspěvek >
jehličnany a konifery, 30.10.2007
Děkuji za odpověď.
jehličnany a konifery, 29.10.2007
Může mi někdo prosím poradit? Dostala jsem starší zanedbanou thuji orientalis tetragona. Jak se prosím mám o ni postarat. Zasadila jsem ji na konci října. Co bude tento stromek vyžadovat. Děkuji za radu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika