Příspěvky uživatele - 224.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Yuka (Yucca filamentosa) - co s ní po odkvětu?, 26.8.2007
Díky moc za rychlou odpověď, už jsem si jistá jaké mám rostliny, yuku jsem nechala na terase, sloní noha už je na zimní terase, ale pršelo na ní, některé listy jsou žluté - uvadlé, asi je zkusím ostříhat? Ale pro vaši informaci, letos v zimě... celý příspěvek >
Yuka (Yucca filamentosa) - co s ní po odkvětu?, 23.8.2007
Dobrý den, nenašla jsem, kde mohu vložit dotaz, prosím o vysvětlení, jaký je rozdíl mezi "sloní nohou" a yukou. Nejsem si jistá, co vlastně mám. Dole má rostlina "sloní nohu", letos kvetla a teď mám o ní obavy, protože jsem ji dala na zahradu a prší... celý příspěvek >
Aby trubac kvetl, 18.8.2007
Trubač mám taky, přivezla jsem ho asi z Řecka a dlouho ani nevěděla co to mám na záhoně, aže letos krásně kvete. Jenom mám dotaz, kmínek je dost vysoký - až na konec plotu, nemohla bych ho na jaře seříznout, aby se plazil tam, kde chci já? A také... celý příspěvek >
Durman pěstování, 18.8.2007
Co to je vykvašené slepičáky? Díky
Kanadské borůvky - pěstování, 10.8.2007
nevím, jestli mám opravdu kanadské borůvky, ale jsou od "Starkla", který psal, že plody budu rozmazlovat své známé, co jich bude a nic. Mám dokonce dva malé keříky již několik let, na jednom ani skoro žádnélody nejsou, na druhém velice málo. Nic s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika