Příspěvky uživatele - 126.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody a jíl, 20.7.2015
Když někdo nemá do čeho píchnout a baví ho to, tak proč ho nenechat, aby měnil na zahradě půdu do hloubky 40 cm. Zkušenějšího zahradníka by taková hloupost nikdy nenapadla, ale proti gustu žádný dišputát.
Jahody a jíl, 20.7.2015
Také mám zahradu jen samý jíl - dno bývalého rybníka - a jahodám se v jílu daří poměrně dobře. Velmi dobře mi plodí, jen pak chytají nějakou nemoc listů (plíseň). Na stejném místě jsou 5 i více roků. Po slizni je jen proberu, aby se moc... celý příspěvek >
Pepíno Gold žije, 20.7.2015
Sazenice kupuji v květnu v zahradním centru a sklízím pepina každoročně, podle průběhu počasí někdy dřív a jindy třeba až v listopadu, po přenesení rostlin do domu. Letos jsem si vypěstoval sazeničky z vlastních semen a rostliny už kvetou. Měl jsem... celý příspěvek >
Choroba hrušně dicolor, 11.5.2011 Obsahuje fotku
ještě obrázek
Choroba hrušně dicolor, 11.5.2011
Mám to samé, ale jen na hrušni dicolor.  Ostatní hrušně v bezprostředním sousedství tímto napadené nejsou.
Jak vyhubit křečky, 10.5.2011
Copak dnes ještě křeček existuje volně v přírodě? To musí být rarita, na kterou by se měli svážet turisté autobusy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika