Příspěvky uživatele - 4.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje, 16.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, dneska ráno jsem našel na Tujich tohle /viz. foto/ Hned jsem to ostříhal. Prosím o pomoc, víte někdo co to může být??   Děkuji moc za radu.
Růžové bradavky na vrchní straně listů slivoní, 28.5.2015
Děkuji vám za radu, na hálčivce je na internetu doporučena řada přípravků, doufám že si vyberu účinný. Objevilo se mi na rybízu americké padlí, tak asi použiji Sulikol 750 SC, který by měl být účinný jak na padlí tak i na hálčivce. Josef
Růžové bradavky na vrchní straně listů slivoní, 28.5.2015
Dobrý den, již druhým rokem se mi objevily na horní straně listů slivoní bradavčité růžově zbarvené výstupky, ze spodní strany jsou malé bílé chomáčky a hnědé skvrny. Stromy jsem na jaře (těsně po odkvětu) stříkal přípravkem Calypso proti pilatce a... celý příspěvek >
S čím skombinovat hortenzie v záhoně?, 14.4.2011
Děkuji moc takto si víc dokážu udělat představu :-). Někdo mi teď poradil Pieris, co vy na to? Jana
S čím skombinovat hortenzie v záhoně?, 14.4.2011
Podle počtu shlédnutí bych odhadovala, že nejsem jediná, kdo hledá inspiraci. Možná bych ještě upřesnila svou představu: záhon je cca4x1m vedle stání pro auto a chodníčku ke vstupu do domu. U prvního sloupu stání už mám růžovobílou klematis a pod ní... celý příspěvek >
S čím skombinovat hortenzie v záhoně?, 14.4.2011
A to nevadí, že hortenzie mají rády kyselejší půdu? Jana
S čím skombinovat hortenzie v záhoně?, 13.4.2011
Dobrý den, ráda bych měla u domu záhon s hortenziemi, ale nenapadá mě co vysadit k nim (asi 3 keříkům-malé ještě nekvetly H.macrophyla, teller). Ráda bych aby záhon vypadal hezky i po odkvětu hortenzií nebo předtím než z jara obrazí. Záhon je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika