Příspěvky uživatele - 184.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl FS 130 4-mix, 25.9.2010
Všem díky za reakce a názory! Tak tomu bych věřil, že to bylo špatným vyvážením či vystředěním. Od prodejce by to mělo být rovnou připravené na práci, sekal sem původním trojzubcem, převážně kopřivy a maliní, žádná kolize s pařezem či šutrem. A... celý příspěvek >
Stihl FS 130 4-mix, 25.9.2010
Ano, taky mám zkušenost, značně odlišnou od všech ostatních. Uvítal bych, kdyby se mohl vyjádřit někdo ze srvisáků Stihlu. Po pročtení všech diskuzí sem si nakonec vybral Stihl, i když byl prakticky nejdražší a nedá se říct, že bych "nějakou tu... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 15.8.2010
Vracím se k tématu tohoto vlákna, a to je Stihl FS 130. Dnes se mi z tohoto stroje, kdy od okamžiku zakoupení sekal čistého času dohromady asi hodinu, skutálel při sekání motor pod nohy. Prostě sjel z té trubky -šroub, který tam původně snad byl, je... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 5.8.2010
Připlatit bych si musel tři a půl tisíce, FS 130 byl v akci za 14,5. Krom toho už tak sem si připlatil 2 tisíce oproti původně zamýšlenému FS 100, takže profi nástroj byl mimo úvahu, navíc bude většinu roku stejně ležet, potřebuju poklátit louku ve... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 5.8.2010
Dneska jsem si nový FS 130 přivezl a docela nepříjemně mě zaskočily vibrace, po pár minutách už to skoro neudržim v ruce (i s měkkými rukavicemi). Takže se ptám zkušenějších spokojených majitelů - je možný, že je nějaký nedostatek v sestavení, nebo... celý příspěvek >
Elektrické vyžínače, 21.7.2010
Mám tu Stigu 1100, sekání výborné, struna se posouvá bez problémů, musel bych jen chválit, kdybych - ji neměl už podruhé na reklamaci. Kupoval jsem loni, po několika málo sekáních odešlo něco v převodu od motoru k hlavě. Nevím co to bylo, nestihli to... celý příspěvek >
Stihl FS56, 30.6.2010
Fakt tenhle křoviňák nikdo nemá? Taky by mě zajímalo, co dovede, je teď za dobrý peníze.
Křovinořez? Stihl fs130?, 30.6.2010
Řeším prakticky totéž, jen menší louka, asi 2000m. Taky sem nakonec skončil u Stihlu, kuli hmotnosti, trvanlivosti, prodejce + servis mám hodně blízko. Většina je tráva, tak sem se chystal na FS 56 za slušnou akční cenu 7.290, že to snad s většími... celý příspěvek >
Poradte prosim levny krovinorez, 30.6.2010
Když to není na velkou plochu a máte v dosahu elektriku, můžete zvážit nějaký lepší elektrický. Ten nejvýkonější 1kW od Stihla FSE 81 stojí 4 tisíce, asi bych se na něj poptal. Sám ho ale nemám (a ani kšiltovku jsem nedostal ). Mám Stigu 1100 W,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika