Příspěvky uživatele - 22.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou barvu pouzit na spodni cast sekacky, 1.8.2010
Ahoj, chtel bych poprosit o radu. Mam sekacku Vega S46, mam ji uz cca 8let a po tolika letech uz nemam na spodni casti sekacky, jak je nuz barvu, vetsina je oloupana a nebo prokukuje rez. Sekacku jsem vycistil, vzal to kartacem ve flexe, takze mam... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 21.7.2010
Jen zkromnej dotaz, jak se steluji u te Vegy otacky? Mam tam na karburatoru jen jednu stelovaci trysku a ta mi prijde na bohatost smesi. A pote tam je umelohmotny bazmek ktery se da take stelovat, je na vrchni casti karburatoru jak vede lanko od... celý příspěvek >
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 14.7.2010
vicko se da upravit a na sroubky bych pouzil loctite
Křovinořez Sharks SH 43, 24.6.2010
On chyta i potom krasne, pokazde i kdyz to vyjedu tu nadrz mi zustane v karburatoru a plnej cupak.
Olej v motoru a vzduchovém filtru sekačky - co s tím?, 24.6.2010
Motor by mel bejt urcite OK, byl mazanej az moc. Dole u noze je vypousteci sroub na olej :-) Drzim se pravidla: Co nechceš, tak pujč :-)
Křovinořez Sharks SH 43, 24.6.2010
Ahoj, koupil jsem si taky tento krovinak v Eve a musim rici ze zatim naprosta spokojenost. Na mazani pouzivam zelenou vazelinu od Castrol, mazu samotnou hridel tim ze ji vyndam, pote mazu dole u hlavy prevody tim sroubkem a nahore u motoru je dalsi... celý příspěvek >
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 16.6.2010
Tak posekano klasickou kosou a schrabano, necham to trosku uschnout a vezmu to strunou.
Seřízení karburátoru, 16.6.2010
Ja s otacky problem nemam, to je v pohode. Ale nemohu doladit bohatost smesi (dle barvy svicky), mam ji stale cernou. Moc bahata smes, nemuzu prijit na to kde se to na tom karburatoru serizuje, jelikoz tam je jen jedna tryska a pote nejaky plastovy... celý příspěvek >
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 16.6.2010
Ten nuz jste myslel napr. tento? Žací list na trávu STIHL - 230 mm - 8Z
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 16.6.2010
Sekacku mam Vegu S46, motor nechcipne (pokud jedu bez kose) ale podle sluchu se docela dost trapi s tou vysokou travou. Tak me napadlo ze to ted p ranu vezmu klasickou kosou a odpoledne nasadim krovinak. Jiny reseni asi nenajdu.
Seřízení karburátoru, 16.6.2010
Dobry den, vyresil jste serizeni toho karburatoru? Take mam Vegu a stale s tim laboruji jak ji spravne seridit.
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 16.6.2010
Ahoj, můj dotaz zní takto, mám na zahradě, cca 200m"2 vysokou trávu (100-150cm), potřebuji jí posekat křoviňákem, jelikož sekačka to nevezme a dusí se. Problém je v tom že jsem to včera zkoušel strunou, a dost často se mi tráva namotavala na... celý příspěvek >
Motor Jikov nastavení hladiny u karburátoru, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Nevim jestli to trochu pomuze, ale napr u svoji J350, jsem nastavoval hladinu timto zpusobem. Mereno posuvkou od hladiny ke spodku karburatoru, po naplneni hladiny mi jehlovy ventil uzavrel privod paliva do plovakovky.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 15.6.2010
To máte jako napr. s Etou, nedavno jsem si zajel primo do ETA prodejny s tim ze si koupim vysavac na mokre prani, zakoupil jsem Neptuna, rekl jsem si fajn ceska znacka ETA s dlouholetou tradici. Po ani ne mesici mi odeslo cerpadlo, tak cesta do... celý příspěvek >
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 15.6.2010
Chtel bych se jen zeptat proc kazdy odsuzujete hnedka Chinu? Vzdyt hromada dnesnich vyrobku, nahradnich dilu, nebo dokonce dilu do znackovy zahradni techniky se vyrabi v Chine. Muj nazor je takovy, ze prodejce da na krovinak zaruku a tim to hasne.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika