Příspěvky uživatele - 96.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černý motorový olej, 28.10.2010
Jaroslave. Motor udržuji čistý a svíčka je černá už od začátku stejně jako u obou Hond, které mám. Jedinou cihlově zbarvenou svíčku mám u dvoutaktu. R.
Černý motorový olej, 28.10.2010
Ten popis olejů jsem nevěděl jak popsat. Zkusím to jinak - prostě normálně za rok obsahuje cca 60% sazí, to je snad za půl roku provozu v normálu a teď najednou odhadem 90%, protože byl opravdu ůplně černý. S tím sekáním máte asi pravdu. Letos... celý příspěvek >
Snížení PH, 24.5.2010
V praci snizujeme ph siranem hlinitym, ale musel by jste u vyrobce zjistit jestli je vhodny i pro vase jezirko. R.
Alko Silver 520 BR, 23.5.2010
To cvakani zpusobuji jednoduche pastorky v pojezdovych kolech. Az budete provadet udrzbu a budete mit rozdelana kola, tak to uvidite. R.
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Jestli vam dvakrat rovnali klikovku, tak to hrozi i u nove. Zamerte se na sekacku se spojkou nebo alespon pojistnym segmentem na hrideli. R.
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Pro 2.142. Nevim v jakych intervalech sekate, ale ja sekam jednou za mesic 600m sekackou se zaberem 47cm a vykonem 5,5k. Je to tak akorat jak vykonem ve vyssi trave, tak sekanou plochou. R.
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Na takovou plochu potrebujete zaber 53cm. Zkuste navrhnout jine typy. R.
Problem se spojkou u krovinorezu?, 29.10.2008
Mel jsem to rozdelany a zadnou zavadu jsem nenasel. Vsechno je ciste jenom na bubinku bylo trochu cerneho prachu. To jsem setrel prstem a zkusil znovu. Porad to same i s vypnutym motorem. Pri nizsich otackach se spojka odpoji a pri vysokych az asi v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika