Příspěvky uživatele - 201.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strecha porostla mechem, 2.5.2010
Dobry den.Asi to jsem nepatri, ale rad bych jse zeptal mam cirka 9 let starou strechu beta a bramac oboji mam s jedne strany porostlou mechem jak proti tomu bojovat je na to nejaky postrik dekuji za odpoved.
Repase motoru jikov, 1.5.2010
Presne tak.Sel bych sam do toho, ale jak zde bylo napsano on ma naradi vi jak na to atd.
Repase motoru jikov, 30.4.2010
tak to jsem nevedel no.uz to servisak bude mit hotove pro priste kdyby nahodou.
Repase motoru jikov, 30.4.2010
Jenze bez potrebneho naradi stahovaky atd to nepujde.Asi mu to zaplatim a uz ji pucovat nebudu.
Repase motoru jikov, 29.4.2010
Ja jsem ten motor nezadrel pujcil jsem a takhle jsem dopadl. Co nechces mit tak puc, ale dekuji za radu uvitam vic rad.
Repase motoru jikov, 29.4.2010
Potreboval bych radu Onehdy jsem psal o radu bubnovky jikov, kterou jsem posleze odvezl do servisu.Pred chvili me servisak zavolal a sdelil me, ze ta repase zadreneho motoru bude stat kolem 6000 -7000 coz jsi myslim, ze je dost a ... celý příspěvek >
Žluto-hnědo-zelené konečky tůjí smaragd, 27.4.2010
Žluté přírůstky u tůje Smaragd jsou vpořádku. Z těchto tůjí mám plot asi 20 let a nemůžu si ho vynachválit. Veškerá údržba spočívá v každoročním zastřižení vrcholových přírůstků, které nejsou nijak mohutné. Z přední ani zadní strany stříhat netřeba a... celý příspěvek >
Multicara 25 / spojkove lanko, 22.4.2010
Tech 3500 to mate take dobre jeste horsi 8000.-
Multicara 25 / spojkove lanko, 20.4.2010
Tak to je hezke 2.125.- jak za favorita, že.
Multicara 25 / spojkove lanko, 19.4.2010
To je zajimave toto stim lankem.Tech 12 litru no rekl bych mozna dost a povin ruceni 8000 a to je ranec.
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosch?, 19.4.2010
Proc by mela Narex kopac.Ja ji mam radu let a spokojenost.HG je take vyborna pila u stilu a dolmara jsi nejsem jist, ale rozhodne bych do nich nesel.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika