Příspěvky uživatele - 19.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nářadí zn. Berlan, 12.10.2010
Mohl byste mi prosim napsat typ te kladky? Dekuji
Pěstování hlívy, 18.11.2009
Ja se spise pripojim k Vasemu dotazu s dalsim. Uvod: Mame tuto kostku od cervna, koupili jsme ji v nejvetsi horka, mel jsem ji na balkone ve stinu a podleval ji vodou. V otvorech vyrazilo neco jako pocatek plodnic, ale bylo to uplne oranzive a zak... celý příspěvek >
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 28.7.2009
Uz jsem sice koupil, ale je motor B&S horsi nez onen GGP? Sam Mountfield ma tuto znacku ve vetsine sekacek bez pojezdu. Co vic se mi muze pokazit?
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 24.7.2009
Tak nakonec jsem vzal to MTD. Volal jsem jeste do Mounfieldu a zeptal se prodavace na kulickova loziska v koleccich (dalo se cekat, ze nejsou, ale na webu MO je napsano bez upresneni obecne, ze jsou u jejich sekacek a v seznamu pod textem je i... celý příspěvek >
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 23.7.2009
Jeste jsem zapomel na jednu vec - u te MTD je nejspise klasicka 2leta zaruka, kdezto u Mountfieldu 7let. To prijde vcelku dost.
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 23.7.2009
Nekde jsem cetl o spatnem plneni kose, ale nebyla to sekacka i s mulcovanim? Pry ten nuz pak spatne plni kos. Co se tyka plochy, mam na seceni tak odhadem 1/10 te Vasi.
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 23.7.2009
Obe jsou jedny z nejlevnejsich. U Mountfieldacke je motor GGP (nejaci Italove?) u MTD Brix (ci jak se pise). Obe maji sasi kovove. MTD ma kos takovy ten "plandaci" a Mountf. ma plastovy. Mountfield je za cenu s nejakou tou vkladni knizkou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika