Příspěvky uživatele - 144.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magi bylinka, 26.12.2009
Koupila jsem tuto rostlinu jako Curry Plant -Kari Botanicke jmeno Helichrysum angustifolium.
Kleopatřina jehla, 26.12.2009
Vzdit je Eremurus Cleopatra mozna proto se tomu zacalo rikat Kleopatrina jehla.Jinac je taky znama jako Foxtail Lily a nebo Desert Candle tak ze je na vybranou.
Sláma jako mulč, 10.9.2009
Slama ja dobry mulch ,mure se pouzit tak jak je a nebo ji rozdrtit a potom je to vsechno jemnejsi.Kdyz neprsi udrzuje vlahu a kdyz se zaleva tak primo ke kvetinam a ne cely zahon.Po case se zacne zozkladat a dodava zivyny do pudy.
Prolifera, 8.9.2009
Jeste jsem nasla jednu stranku na ktere pisi ze je to geneticka chyba.Je to psane Anglicky, muze se to stat obcas kazde ruzi ale nektere jsou na to nachylne Spry Cecile Brunner- Bloomfield Abundance je jedna znich.Ale Prolifera de Redoute to dela... celý příspěvek >
Prolifera, 7.9.2009
Nasla jsem ji pod jmenem Prolifera de Redoute.Pochazi z Francie asi tak okolo 1820,kvete jenom na jare, silne voni,1.8 vysola 1.5 siroka. Je to u ni bezne ze ji kvety prorustaji ale myslim ze ne kazdy kvet.V AU je k dostani ale v Cechach to... celý příspěvek >
Řez popínavé růže, 7.9.2009
Popinave ruze se prvnich par let nemaji vubec strihat. Potom jenom spis udrzovat tvar jaky si prejete.Odstranovat uschle vetvicky a kdyz je to mozne tak odstranovat odkvetle kvety.
Prolifera, 6.9.2009
Silny vitr je problem protoze vytahne vsechu vodu ze zeme a jeste kdyz je horky tak kvety ruzi uplne vysusi.Neslo by tu zed nejak skombinovat treba kus zdene potom nejake tuje a kere a zase kus zdi i drevene mozna ze by to tu cenu... celý příspěvek >
Prolifera, 5.9.2009
Tak jsem se dozvedela zase neco noveho.Honey preji ti hodne uspech s tvou zahradou.Ella
Pnoucí růže - neznám jméno, 5.9.2009
Oprava Ruby Wedding ne Anniversary
Pnoucí růže - neznám jméno, 5.9.2009
Pripomina mi ruzi jmenem Ruby Aniversary.
Utržená dýně, 29.8.2009
Jen ji nechte ona dozraje, mozna ze ji to bude trochu trvat.Nenechte ji na slunci.
Ruže Jana Böhma (1888 - 1959) z Blatné, 20.8.2009
Dopatral se nekdo jak to vlastne je s tou ruzi.A da se nekde koupit.
Co zabarvuje květy růží do růžova?, 5.8.2009
Horke pocasi ma velky vliv na barvu kvetu.
Placate broskve?, 22.7.2009
Podle obrazku to vypada jako Angel Peach-placata, sladka a uvnitr bila.100% samo opylovana, alespon takhle ji propaguji v Australii.
Růže na loubí, 21.7.2009 Obsahuje fotku
Aloha ma pekne zbarveni, mam ji teprve rok tak zatim nic moc na vysku ale barvu ma hezkou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika