Příspěvky uživatele - 174.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahnuté listy u rajčat?, 29.5.2009
Dobrý den. Za poslední dva dny se mi viditelně zahnuly do klubíčka listy i trošku větvičky u keřičkových rajčat, které pěstuji na balkoně v truhlíku. Je to tím, že poslední dny je hodně chladné počasí a není téměř žádné sluníčko? Děkuji.
Odpadávání květů u rajčat?, 29.5.2009
Zatím upadly dvě poupata, nerozkvětlé květy a vypadá, že upadnou další, tak snad nebude problém :) Nemůžou jim vadit menší tyčky, které jsem tam dal? Najdou si cestu sami přes tyčky?:)
Odpadávání květů u rajčat?, 29.5.2009
Dobrý den. Je nějaké problém, když mi občas odpadnout nevykvetlé kvítky i se stopkou u keříčkových rajčat? :-/
Jaké tyčky k rajčatům?, 27.5.2009
Mám keříčkové na balkon v truhlikách... Pokud narostou nad 50cm, tak ani tehdy tyčky nedávat? Zatím je tak vysoké nemám, ale zdá se mi, že mohou takto vyrůst a že nebudou mít takovou sílu plody udržet...:) Jsem ale začátečník...
Jaké tyčky k rajčatům?, 27.5.2009
Dobrý den. Jsem naprostý laik a proto se chci zeptat, jaké tyčky k podpoře keřičkových rajčat mám pořidit? Myslím tím, jestli stačí nějaké vyrobit, utrhnout proutky v lese, nebo je lepší koupit nějaké nové, chemicky upravené od roztočů, atp.,?... celý příspěvek >
Uvadlé listy u rajčat?, 24.5.2009
a ještě jeden dotaz. Mohu rajčata a papriky nechávat už v klidu venku na balkoně přes noc, když je třeba 10-11 stupňů jako dnes?
Uvadlé listy u rajčat?, 24.5.2009
Dobrý den. Mám problém s listy keříčkových rajčat. Již týden mám keříčková rajčata v truhlíku, které pěstuji na balkoně. Vždy, když rajčata dám ven na balkon a hodně svítí sluníčko, tak mi listy uvadnou a přes noc zase zesílí. Je to normální jev než... celý příspěvek >
Utrhnout první kvítek u papriky?, 22.5.2009
No, jak je velká, je vysoká zhruba asi max. 20cm, mám ji zasazenou teprve třetí den, kupoval jsem ji před týdnem rozrostlou sazeničku...
Co s uvadlými spodními listy rajčat?, 22.5.2009
Děkuji za odpovědi. Moc si jich vážím.
Utrhnout první kvítek u papriky?, 22.5.2009
Dobře, ale toto je můj vůbec první kvítek :) Tak co s ním? Jak se vyštipuje? Nebo ho mám nechat?
Co s uvadlými spodními listy rajčat?, 22.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Jsem začátečník a chtěl bych poradit, co udělat s uvadlými spodními listy u keříčkových rajčat, viz foto, které se i třeba dotýkají zeminy, jak jsou uvadlé? Je lepší je nechat úplně uvadnout, až sami upadnou, nebo je třeba ustřihnout?... celý příspěvek >
Utrhnout první kvítek u papriky?, 22.5.2009
Nikdo neporadí?
Utrhnout první kvítek u papriky?, 21.5.2009 Obsahuje fotku
Četl jsem na serveru idnes článek o pěstování paprik ve kterém pan Jan Meisl přidává svůj tip: "Vždycky utrhnu první květ nebo papričku. Má totiž tendenci vyrůst hodně velká a bere si pro sebe moc živin. Když ji obětuji, energie je dost i pro... celý příspěvek >
Jak zalévat rajčata a papriky na balkoně?, 21.5.2009
Dobrý den. Chci se zeptat, jestli existuje nějaké pravidlo jak správně zalévat rajčata a papriky na balkoně? Jsem naprosti začátečník a nerad bych si vše "zabil" :) Je mi jasné, že se má zalévat podle potřeby, ale i stejně tak se ptám,... celý příspěvek >
Truhlík na keříčkové rajčata?, 19.5.2009
Dobrý večer všem. Jak tak čtu, tak se to tady omílá stále dokola. Je potřeba mít v truhlíku díry na odtok vody u keříčkových rajčat pěstované na balkoně? A případně, jakým způsobem máte zařízen odtok u velkých truhlíků a čím máte zajištěnou díru, aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika