Příspěvky uživatele - 124.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na řetězy motorových pil, 21.4.2010
Projděte forum a najdete inspirace dost a dost. Velku jsou všechny na jedno kopyto, ale svůj účel splní. Jinak do 1000kč koupíte brusku na domácí broušení.
Prodejci stihl, 20.3.2010
Něco takového jsem měl na mysli. Já jsem také začal přemýšlet o nějaké menší pile, protože je člověk obratnější a s kratší lištou si můžete hrát na slabším dřevu. Když zrovna není potřeba ten výkon.  
Prodejci stihl, 20.3.2010
Dobrý den, nevím jestli jsem to dobře napsal a tak se pokusím to trochu upřesnit. Nechme emoce za dveřmi. Nejde mi o to shodit jakoukoliv značku. Byl jsem u prodejce husqvarny a odtamtud jsem vyletěl a tam již nikdy více.... celý příspěvek >
Prodejci stihl, 19.3.2010
Skladem měli i silnější modely a nebyl problém ji objednat. Je samozřejmě pravda ta, co uvádí pan J.S. Když jsem po pile začínal koukat měl jsem představu že bude stát něco kolem 7000kč. No a nakonec jsem skončil... celý příspěvek >
Prodejci stihl, 18.3.2010
Chtěl bych se s vámi podělit o jednu věc, která mě zaráží. V loňském roce jsem sháněl motorovou pilu, svou první a také jsem se dostal na zdejší forum. Navštívil jsem dva nezávislé autorizované prodejce značky stihl a když jsem jim... celý příspěvek >
Koupe stihl ms 270, 18.10.2009
Dobrý večer, nevím co máte na mysli pod pojmem probírka, ale rozhodně to není 60 cm. To se bude spíše jednat o těžbu kůrovčáků. Jinak cena ms 270 11 600kč a cena ms 361 17 800kč. Jinak rozdíl ve váze je 0,6 kg což není málo a chce to zkusit a... celý příspěvek >
Startovací kladka, 16.6.2009
Přeji hezký večer, kamarád mi dnes do práce přinesl startovací kladku z motorové pily no name ze supermarketu, že se mu rozpadla na dvě půlky. Byl ve dvou servisech, ale nikde nic podobného nemají. Dá se to nejak udělat aby to zase řezalo?... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 23.4.2009
Dobrý den paní Terko R., nevím co pisatel předchozí příspěvku shledal na vás tak divného, ale nemá svůj den. K vašemu dotazu technicky se zde na foru moc chvalně nevyjadřovali zrovna o husqarně, ale není přece jediná krerá vyrábí... celý příspěvek >
Agzat tuning, 21.4.2009
Ještě jsem zapoměl nevíte někdo kde by se dal koupit samotný vývod na náhon z agzatu? Myslím na to, aby se to dalo připojit k vývodu z převodovky a kolik by to asi stálo. Mám rotavátor a ještě jsem ho nepoužil(několik let) a je mi... celý příspěvek >
Agzat tuning, 21.4.2009
Dobrý večer, přesně tohle jsem sem chtěl napsat, ale vy jste mne předběhl. Kladku už mám rozpracovanou dá se okouknout na ne interforestu. Trochu jsem se o tom bavil s kamarádem co má trochu více zkušeností než já a kladku ano, ale nesmí to být moc... celý příspěvek >
Agzat tuning, 15.4.2009
Dobrý večer, na techto stránkách je jidtě dost majitelů jednoosých traktůrků agzat. Patřím k jedním z nich. Mám jeden takový dotaz. Minulý týden jsem svážel dříví v lese a bylo potřeba i popotáhnout zavěšený strom. Myslel jsem, že zapřáhnu lano a... celý příspěvek >
jak s novou motorovou pilou?, 2.4.2009
Dobrý večer, nevím jestli jste mě dobře pochopily, ale mě šlo o to, jestli dotahovat nějaké šrouby než půjdu na první servisní prohlídku. Jasně, že mi nejde o seřízení karburátoru nebo nějaké utahovací momenty, protože toho vím minimum o tom a... celý příspěvek >
jak s novou motorovou pilou?, 1.4.2009
Dobrý den, dal jsem na rady zde na foru akoupil stihl ms 270.  Pilu zabíhám a když jsem se ptal prodejce na dotahování spojů, tak říkal, že to není třeba. Mám ji po 10-15 nádržích přinést na sežízení, což bude zdarma a tam to prý... celý příspěvek >
Výber motorovej píly, 23.3.2009
Dobrý večer, i když to bude znít jako dost divná reklama tak i já jsem koupil ms 270 a zatím spokojenost. Zatím pilu zabíhám, ale už mě svrbí prsty a chtělo by se mi do lesa na to provětrat ji. Hodně metrů bez úrazu ořeje Radek. 
černá listina, 19.3.2009
Dobrý večer, tak jsem si v pondělí koupil Stihl ms 270, ale zatím nebyl čas ji provětrat. Mám ji tu na chodbě hezky blízko a v teple aby holka nenastydla. Koupil jsem ji ve značkové prodejně kousek od Rakovníka. Nebudu psát přesně, protože by to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika