Příspěvky uživatele - 123.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký pevný nadzemní bazén?, 13.5.2011
Souhlasím s předešlým příspěvkem, Azuro de lux mají téměř 2x silnější plech a samozřejmě jsou pevnější a dají se případně zapustit do země.
Bezchlorová chemie do bazénu, 13.5.2011
Pokud uvažujete takto kvůli miminku, doporučuji koupit za necelé 2 000,-kč UV steririzátor a pak nemusíte prakticky používat chemii, kromě event. dodržování pH.Chloru se dává minimum, cca 10%, je to proto, že nelze počítat s tím, že všechna voda z... celý příspěvek >
Zkušenosti s traktůrkem MTD 160/92 H, 26.4.2011
Důležité bude samozřejmě, jak se o něj budete starat sám, jinak zas takové dramatické rozdíly mezi traktůrky jednotlivých značek nejsou, každý má plus i mínus, i v Číně dnes umí udělat celkem dobré výrobky, které s příhlédnutím k ceně jsou dostupné,... celý příspěvek >
Algaestop a vločkovač?, 15.7.2010
Pokud máte zelenou vodu hned, dejte AZURO-modrý blesk od Mountfieldu.Pozor na správné hodnoty pH a chloru.
Mléčná voda v bazénu Tampa, 14.7.2010
Jednoduchá rada- změřit okamžitě pH a chlor, podle mne je nejlepší kapkový testr -a vodu okamžitě upravit dle parametrů, pH 7,1-7,4 a chlor 0,3-0,5 mg. Jenom si teď nespojte všechny rady co slyšíte a nedejte tam všechnu chemii najednou.Až upavíte... celý příspěvek >
Bazen s pomerne vysokou stenou a malym polomerom, 22.6.2010
A co vlastně chtěl básník říci, žádnou otázku jsem nepostřehl???!!!
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 14.6.2010
Nevím co všichni říkáte-pH v normě, nebo pH jsme neměřili atd., právě ve sledování pH je problem, pokud kleá pod hodnotu 7, zvyšuje se náchylnost všeho, co má něco společného se železem, ke korozi, nebo Vám to nedej bože zrezaví, což samozřejmě voda... celý příspěvek >
Husqvarna, 18.3.2010
Máte někdo zkušenosti se zahradními traktory Husqvarna, co si o nich myslíte, stojí za to je koupit???
Benzínová sekačka - vypnutelný pojezd, 9.3.2010
Já taky nevím, co jste držel v ruce, ale ješte jsem neviděl takovou sekačku, kterou popisujete, pojezd se u sekaček jenom zapíná, pokud ho nedržíte zapnutý jde to v podstatě lehce dopředu a trochu hůř dozadu díky volnoběžce v každém kole ale jde to... celý příspěvek >
Jaky trakturek na sekani travy? cca 2000m, 9.10.2009
Mountfield je dobrá volba po všech stránkách a jinak se prodává za cca 95 000,-Kč, takže sleva u M. na 73 000,- není vůbec k zahození a design je rovněž špička.
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 29.9.2009
Ano, poslední příspěvky mají už logiku, pokud si myslíte, že máte nabroušený řetěz, pak nastaly dva případy: 1) protože je zub sešikmen směrem od ostří, stane se při broušení, že se neustále zmenšuje jeho převýšení nad vodícím zubem, který jede v... celý příspěvek >
Technika pro sekání trávy, 23.9.2009
Zdravím odborné sekáče zahradní trávy, má někdo zkušenosti se sekací technikou  (sekačky, traktůrky) ALKO, zvláště z nové řady Power line?Díky za rady a zkušenosti.
Vysavač listí, 4.9.2009
Já vysavač listí mám, ale moc ho nevyužívám z jednoho prostého důvodu: vysavač nejlépe funguje, když je spadané listí suché, tudíž lehké, mokré to taky sem tam sebere, ale účinost je dost malá.A to je ten hlavní problém-když je listí na zemi suché,... celý příspěvek >
Výběr řetězové pily, 20.8.2009
Dobrý den! Mám dilema při nákupu řetězové pily. Rozhoduji se mezi pilou Husqvarna 450e a HECHT 950D. Cena není rozhodující, ale technické parametry.Poraďte! Prosím o názory či zkušenosti s těmito pilami. Děkuji!
Koupání při zapnuté filtraci, 20.7.2009
Jo, pokud tam máte ten ochranný košík, to je něco jiného, ale spousta lidí si ho sundá, protože tam připojuje vysavač a pak ho spátky nedá, skuste se přisát bez košíku, dokázal bych si představit, že to může přichytit třeba potápějící se dítě, to je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika