Příspěvky uživatele - 180.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění bakterií, 1.11.2018
Jak to prosím dopadlo s použitím UV lampy ve studní?
Pískování pomocí sypacího vozíku?, 25.3.2010
Já jsem se do podobných experimentů pouštěl předloni. Problém je ve vlhkosti písku. Já jsem používal křemičitý a ten se lepil a vozík nešel vůbec použít. Rád bych znal zkušenosti někoho, kdo má rozmetadlo od Varesu RV-200. Z obrázků mi ale také... celý příspěvek >
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 17.3.2010
Já bych rád použil uchycení pro radlici od Vares, rád bych tam dal tři řady vždy po 10 dvouprstech. Faktem je, že ta tuhost bude asi prima, ale holt to bude chtít zbrousit. Ještě se pokusím s pérárnou domluvit, že by mi to utožili ze 3mm drátu, ale... celý příspěvek >
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 17.3.2010
..a ještě: mohl bych Vás poprosit o fotografii Vaší konstrukce? Rád bych viděl hlavně ten detail přichycení pružiny k trubce. Díky.
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 17.3.2010
To je ono!!! Ale není průměr drátu 6,3 mm moc? Mně se zdá i těch 5 mm, které mají v katalogu jako nejmenší, pořád hodně. Osobně jsem přemýšlel o něčem mezi 3-4 mm. Moc děkuji za odkaz!!!
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 16.3.2010
Dobrý den, neporadí mi prosím někdo, kde by bylo možné zakoupit pružné ocelové hroty, jako se používají na tažených vyhrabovačích za travním traktorem? Rád bych si totiž vyrobil vyhrabovač tlačený a né tažený. Výhoda by byla v tom, že při zapnutí... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 11.12.2009
Jistě, jakýkoliv hromada organické hmoty se nakonec přemění na kompost (pokud je tam alespoň nějaký přístup vzduchu). Otázka je za jak dlouho. Já mám na zahradě suvereně nejvíc posekané trávy (průběžně z trávníku 2000m2 a třikrát za rok z louky... celý příspěvek >
Pozinkovat šasi sekačky?, 8.4.2009
Děkuji všem za rady. Pro upřesnění: myslím žárové zinkování ve vaně (máčením), plech je tam 2mm a víc, takže to by mohlo být v pořádku, ne? K barvě: já jsem vůbec neměl v plánu to natírat - proč taky, antikorozní vrstvou bude zinek, proč bych tam... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 6.4.2009
Pro 97.27: A kde se u nás dá taková K574 pořídit? Jsem totiž majitel CubCadetu 1023 s motorem Kohler Command 25HP a převodovkou HydroGear 517(?). Prostě slaboučkou převodovkou bez uzávěrky. Myšlenkou na přestavbu na slušnou převodovku s uzávěrkou... celý příspěvek >
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
Jak kterým - já bych chtěl prosívku z kompostu použít na top-dresing trávníku, a tam by mi zbytek štěpky docela vadil...
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
Věřím, že to funguje, ale je to moc drahé! Stará lehoučká míchačka s děravým bubnem bude do tisícovky. Co se síta tíká, tak jsem uvažoval o použití tahokovu, viz třeba Tahokov z černé oceli Takový rozměr 22x15mm by se mi tu "míchačku na kompost"... celý příspěvek >
vrbové proutí pro živé stavby?, 2.3.2009
Já jsem myslel, že by mi ty pruty někdo prodal. Rozhodně nechci na divoko řezat vrby u potoka, na svém pozemku žádnou vhodnou vrbku nemám.
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
Napadlo mne to udělat z vyřazené míchačky na beton. Prostě jen plechový válec nahradit pletivem. Zbytek by zůstal - po prosetí zeminy by se zbytek vysypal do koleček. Co vy na to?
vrbové proutí pro živé stavby?, 2.3.2009
Dobrý den, rád bych letos na jaře "zasadil" stavbu pro děti z vrbového proutí, něco jako zde. Nevíte, kde bych mohl získat větší množství kvalitního vrbového proutí, abych měl solidní základ? Děkuji za rady.
Co teď s kadeřavostí?, 27.2.2009
No, tak u nás u Brna to dnes jistě nejde - je vlhko, teplota 5 stupňů. Počkám na příští týden, to už má být kolem 10 C.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika