Příspěvky uživatele - 246.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 8.3.2009
Já pracuji ve strojírenství a práce s kovem mi nedělá problém, takže jsem si udělal hrubou představu z fotek na netu a vyrobil jsem si jej sám, Je taktéž skládací, ale jisté rozdílnosti oproti originálu tam jsou.Hlavně záleží na funkčnosti a jak tady... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 8.3.2009
Dobrý den, dlouho jsem přemýšlel, jakou kozu n a řezání dřeva pořídit, pak jsem našel profi holder a zaujal mě.Tak jsem si jej udělal sám a už jej jen pořádně vyzkoušet a zatížit, ale je funční a myslím, že to bude dobrý pomocník na řezání dřeva.
Stihl ms 211 , 16.1.2009
Díky za názor a vaše zkušenosti, jež jste mi napsal, příští týden pro ni jedu, myslím,že za tu cenu dostanu kvalitní stroj a budu spokojen.D.P.
Stihl ms 211 , 16.1.2009
Dobrý den, už jsem sem jednou psal ohledně motorové pily na pořez cca 10m dřeva do kotle.Dnes jsem objel prodejce Stihl a HQ a rozhodl jsem se proStihlms211,oprotiHQ se mi zdájí pily kompaktnější, méně plastové.HQ je určitě skvělá... celý příspěvek >
motorová pila, 7.1.2009
Děkuji za rady a příspěvky.Po pátráni na netu a poptávání se majitelů pil jsem vybral Stihl ms230 a Husqvarnu 340,už vzhledem k servisu a spokojenosti majitelů, které znám a u nichž převažují pily Husqvarna.Tak doufám, že těmito tipy se nezklamu a... celý příspěvek >
motorová pila, 6.1.2009
Dik za radu, ale ms270ku si myslím nevyužiji naplno, spíše by se mi zamlouvala 211 od stihlu, neprohloupím s tímto tipem?Kolegové v práci mi radí každý něco jinýho a nějak se neorientuji.Ale rozhodnu se mezi Stihlem a Husqvarnou, už vzhledem k... celý příspěvek >
motorová pila, 6.1.2009
Dobrý den, jsem laik v oblasti pil a vítám každou radu.Uvažuji o koupi kotle na dřevo vzhledem k cenám plynu(plyn zachovám).Jednalo by se cca o 10-15m3 dřeva ročně, pořez na topení a probírka v lese, žádné ohromné množství dřeva to nebude.Díky
motorová pila, 5.1.2009
Dobrý den, chtěl bych poradit s koupí motorové pily na lehčí využití v lese a řezání palivového dříví.Uvažuji o husqvarně 240e, myslím,že pro lehčí využití by stačila.Děkuji za pomoc.Pokorny
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika