Utržený přísavník



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?) 
7.6.2009 9:35
Posilam na ukazku, jak nam roste prisavnik na chalupe. Vic, nez pred 20ti lety jsem pichnul vetvicku do zeme, tusim ze jsem ji namocil do nejakeho stimulantu, a ted ho kazdy rok musim hrube odstranovat ze stres. tasek a okapu. Letos ale jedna vetev nejak zkomira a asi zajde:).
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 7.157 (?), 7.6.2009 15:02

Je ale nádherný. Měla jsem cca 3 letý, přežil i rekonstrukci, vloni začal chřadnout za vegetace a letos je tam živý pouze jeden nepatrný výhon. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 21.6.2009 9:52
Ahoj, tak jsem se trosku chlubil, jak nam prisavnik jde, ale v te dobe jiz lehce zacinala vadnout hlavni vetev. Myslel jsem, ze to dozene. Bohuzel ne. Vloni odesla jedna postrani (vlevo za zeravem) prazdne misto ale dorostlo. Letos je to vaznejsi:), ale snad se prazdna zed zase naplni, uz jen kvuli tomu, ze tam hnizdi ptacci. Pro ukazku posilam stav vloni a nyni.
Prisavnik
Prisavnik
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.20 (?), 21.6.2009 13:47
Ten obrázek je smutný, ale alespoň je na něm názorně vidět, že přísavník nijak nenarušuje omítku (jak se někteří odpůrci popínavých rostlin mylně domnívají). Vypadá to, že skutečně byla poškozena (poraněna?) jen jedna větev. Ale pro jistotu bych zkusil vysadit ještě jednu rostlinu vpravo od vchodu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika