Nemocný přísavník



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?) 
28.5.2010 22:41

Zdravím z kladenska, p.Marie to je nějaký druh clematisu, kvete hodně brzo na jaře a nestříhá se, u nás tolik neprší jsme v nejméňe deštivé oblasti, ale zima mě taky hodně rostlin poničila, posílám ještě jeden obrázek, Ella

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Kresinka - (4) - 21.12 (?), 4.6.2010 18:42

Marie, máte dům jak z pohádky, úžasný

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 4.6.2010 20:23

Děkuji Vám za pochvalu.Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 4.6.2010 20:31

P.Ello ptala jsem se protože jsem si nebyla jistá, že je to ten co jsem měla i já, bohužel mě letos zmrznul.Koupila jsem si ho vloni na jaře vyrostl do podzimu 3m a je po něm, zkusím si ho sehnat znova.Mějte se hezky Marie ze Severní zatopené Moravy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 89.229 (?), 5.6.2010 8:16
I u nás to bylo stejné. Napsal sem do několika diskuzí a bylo mi řečeno, že se na přísavníku mohla objevit sviluška obecná a nebo byl napaden houbovou chorobou, pravděpodobně rzí a doporučuje se mi odstranit napadené listy a postřik. Nakonec jsem to udělal tak, že jsem mu dopřál spoustu hnojiva, smetákem jsem objel dům a odstranil tak špatný listy, pak jsem provedl postřik proti savým škůdcům a na to postřik baycorem, který je na rez a pak dithanem, který je takový univerzálnější. Nyní po cca 4 týdnech se mi začíná zase zelenat a chystám se postřiky opakovat, jelikož proti rzi se má dělat správně na jaře, když začíná rostlina rašit, během sezóny je to pak obtížný boj.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika