Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, dovolím si reagovat. Před lety jsem koupil starší dům z vepřovic. Soused na celou mou zeď ze své strany nechal porust břečťanem a mohu zodpovědně říci, že je to jen na potíže. Vrostl mezi oplechování a atiku na střeše a tím jak silil mi shodil třetinu štítove zdi, vrostl pod vyplechovani úžlabí, které utrhl a vzhledem k tomu, že daná zeď nebyla omítnuta, onen břečťan prorostl na mnoha místech i 60cm silnou zdí. To nemluvím o zeleném koberci na celé půdě. Čili ano, pěkná a efektní záležitost, pokud je umístěna na vhodném místě a je o ni patřičně pečováno stříháním a omezováním růstu. Za mě mýty nejsou mýty a momentálně řeším, aby soused mou zeď uvedl do stavu bez této rostliny, jelikož i samotné zdivo je kořínky "rozhrabáno", byť dle něj to tak od nich mají pěkné.. Přeji hezký den a rozumnější sousedy. Roman
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika