Tyčková rajčata



vaclavka - (19) - 154.182 (?)
13.3.2016 16:25

Dobrý den. Tak toto se mi opravdu moc líbí. Velmi chytré... ten ukazovák hladiny zamýšlím úplně stejně :-) Líbí se mi vaše zužitkování deštovky a zapravení přímo do mezidna, nebot jsem nad tím také přemýšlel. jen by mě zajímalo jestli se nesrážela voda pod folií a nekapala na listy? Děkuji za nákres..

David

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 14.170 (?), 13.3.2016 15:36

Dobré, jen bych nevěřil, že trubka zabodnutá v kbelíku udrží rajče, natož konstrukci proti dešti.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vaclavka - (19) - 154.182 (?), 13.3.2016 16:25

Dobrý den. Tak toto se mi opravdu moc líbí. Velmi chytré... ten ukazovák hladiny zamýšlím úplně stejně :-) Líbí se mi vaše zužitkování deštovky a zapravení přímo do mezidna, nebot jsem nad tím také přemýšlel. jen by mě zajímalo jestli se nesrážela voda pod folií a nekapala na listy? Děkuji za nákres..

David

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
mirkl - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 97.218 (?), 13.3.2016 21:44

zdravím, no jak jsem psal, stříšku jsem záhy odstranil protože nebyla moc stabilní, musela by se ukotvit ještě jinak, funkční byla, voda pod igelitem se nesrážela, nebot igelit jsem nakonec nenechal viset na krajích tak jak to je na nákresu, navíc když foukal vítr při dešti, tak na listy se nějaká voda dostala

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika