Sladkaja děvočka?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 173.17 (?) 
3.5.2015 18:34

Paní Jiřino, 

zajímalo by mne, kolik listů je mezi jednotlivými vijany květů u Sladké děvočky. Počítala jste to někdy?

                                      Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 142.1 (?), 3.5.2015 19:15

Nepočítala jsem to. Mohu letos spočítat. Zatím mám Děvočky dost malé, poslední jsem vysadila dnes do skleníku. Rostly nejpomaleji ze všech mnou řízkovaných rajčat. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jana V. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 96.243 (?), 3.5.2015 19:45

Děkuji, paní Jiřino, za zkušenosti. Já mám právě děvočku nejvyšší ze všech, roste jako blázen, vysévala jsem koncem ledna a teď už má určitě kolem metru (a to ji mám v obýváku). No ale taky jsem zvědavá, co z ní nakonec vyroste, mám semena koupená z Aukra, sice v originálním obale, ale už se tu probíralo, že ne vždy z nich vyroste děvočka... takže to bude takové překvapení. Můžu se ještě zeptat, kolik rostlin děvočky je vysazených na té fotce? Úrodu jste měla teda parádní, to bych se vůbec nezlobila: o)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 142.1 (?), 3.5.2015 21:24

Na snímku v minulém příspěvku je jedna rostlina. Přikládám další snímky Děvočky, tentokrát z r. 2012. Jedna je ze srpna a druhá z 21.10. na konci sezony.  Jiřina


Konec sezony 2012
Konec sezony 2012
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jana V. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 1.40 (?), 4.5.2015 9:07

No paráda! A to máte asi děvočku ve skleníku. Máte s ní stejně dobré zkušenosti i venku? A čím hnojíte, že tak krásně narostla?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 142.1 (?), 4.5.2015 23:18

Děvočky již pěstuju několik let v množství tři kusy ve skleníku. Jednu má moje mamimka ve kbelíku na zápraží a jednu sestra na balkoně v Praze. Pro větší počet není místo. Ve skleníku pěstuju drobotinu na jídlo, venku rajské na zpracovnání, univerzální rajče u mne nemá prostor.  j.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
LoGa - (26) - 86.166 (?), 25.5.2015 22:19

A čím tedy hnojíte? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jana V. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 96.243 (?), 24.5.2015 13:23

Dobry den, tak myslim, ze moje devocka taky neni devocka. Plody jsou sice jeste male (a jejich jenom par), ale vypadaji kulate, zadny naznak soudecku :o(Seminka jsem kupovala vloni na Aukru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika