Papriky žloutnutí listu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 158.91 (?) 
21.9.2016 13:22

No vždyt jsem to psal ne!?!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 35.93 (?), 21.9.2016 13:26
Psal jste, ze hnojiva není nutne kombinovat, coz není spravne. Hnojiva Kristalon se kombinuji (stridaji) s ledkem vapenatym - papriky, rajčata, jahody...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 216.241 (?), 21.9.2016 14:51

Přidávání vápníku není kombinace hnojiv. Autor psal o Wuxalu ne Wuxalu calcium. Osobně si myslím, že pokud má někdo tvrdou vodu žádný vápník nepotřebuje přidávat, dále pokud nějak postižená rostlina nepřijímá vápník nepomůže ani wuxal calcium calcium na šestou.angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.93 (?), 21.9.2016 15:29

To se stale mylite, ledek vapenaty se do Kristalonu nepridava a ani pridavat (michat) nema, ale kombinuje se (strida). Tvrda voda podle mne neobsahuje vapnik ve forme prijatelne pro rostliny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 216.241 (?), 21.9.2016 17:02

Najdete si hnojiva pro hydropoii pro tvrdou vodu a měkkou vodu a uvidíte co se tam píše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.93 (?), 21.9.2016 17:09
Vy si najdete popis ke hnojivum Kristalon, vůbec to neznate.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6492) - 9.135 (?), 21.9.2016 19:25

Dovolím se krátce vmísit. Přihnojení paprik ledkem vápenatým je doporučováno zejména v době nasazování plodů. Aniž bych znal kristalonové doporučení, přihnojuju ledkem papriky pravidelně mimo jiné hnojení. K původnímu dotazu, přikláním se ke sviluškám, mám to na paprikách letos na všech. Protože blbě vidím, zkoumat to už nebudu a stříkat taky ne, neb se blíží konec sezóny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mvvv - (11) - 217.104 (?), 21.9.2016 19:57

Dnes jsem zasel s lupenem na zahradkarsky svaz. I tam rekli ze slo o svilusky. Ja jsem ale nic nenasel. Jednou jsem provedl postrik Mospilanem kvuli msicim, na svilusku ale nepomaha. Podle jejich zdeleni, na svilusku letos narikalo hodne lidi a postriky ktere jsou k tomu urcene malo funguji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.243 (?), 21.9.2016 20:13

Paprika Nedostatek hořčíku (Mg) - mezi žilnatinou se objevují žluté chlorotické skvrny, nejdříve na starších listech.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika