Jaké odrůdy na balkon?



zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 214.160 (?)
15.1.2014 0:24

na balkone jsem pestovala odrudu Andrea a nebo palive papriky Kilian a Kristian ---- bohate plodi snad i ve skleniku i na balkone ty ostre drobne.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 105.105 (?), 14.1.2014 12:44, zobrazeno: 6473x

Dobrý den. Rád bych abyste mi poradili jaké odrůdy paprik bych si měl pořídit na balkon. Rád bych především červené papriky a ty odrůdy, které budou hodně plodné, doporučujete nějaké kapie, či jiné?

Děkuji. Adam

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 214.160 (?), 15.1.2014 0:24

na balkone jsem pestovala odrudu Andrea a nebo palive papriky Kilian a Kristian ---- bohate plodi snad i ve skleniku i na balkone ty ostre drobne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
rostlinky.cz - (21) - 181.133 (?), 15.1.2014 21:57

Vhodná paprika na balkón např. Hamík, Amy, různé chilli papričky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 84.28 (?), 30.1.2014 20:21

V0ynikajúce a veľmi plodné paradajky vhodné do truhlíka sú Tumbling red - červené a yelow žlté. Mám vyskúšané, rastú úžasne previsle, nepotrebujú oporu a majú perfektné chutné malé plody, sú celé obsypané, výborné.

Emília

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
BigJim - (13) - 234.11 (?), 20.2.2014 15:54

Zdravím,

papriky na balkoně bych doporučil vybrat některé z polních odrůd, jsou méně náročné na pěstování. V předchozích letech jsem zkoušel pěstováníní (a nadále i budu zkoušet) všech možných i nemožných druhů a odrůd zeleniny, okrasných rostlin, ale i ovocných jak subtropických, tak i tropických, ale i ovocných rostlin mírného pásu. Zkouším je pěstovat v samozavlažovacích květináčích, které se mi jeví jako velmi vhodné pro pěstování na balkonech, terasách, lodžiích, ale i volně postavené někde u domu nebo ve dvoře. Paprik jsem zkoušel několik odrůd a v podstatě všechny dopadly dobře. Ba dokonce určitou výhodou takového to pěstování je, že se dá prodloužit délka vegetace rostlin a za určitých podmínek (zimní zahrada, omezení zálivky, v předjaří doplnit hojivo, atd.), pokud jsou rostliny zdravé, je ponechat i přes zimu jako trvalku.

Laďa

Papriky
Papriky
Papriky
Papriky
Papriky
Papriky
Rajče
Rajče
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika