Ačokča



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?) 
6.4.2014 19:49

myslim, ze to nebude problem, ale asi by to chtelo abyste tam dala sit, lepe se bude pnout

a ted zas ja:) kdy je nejlepsi ji vysevat, vzdy mi nekdo dal rostliny a letos budu pestovat sam, jen nevim zda je brzo nebo pozde... diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.2 (?), 6.4.2014 20:27

Díky za odpověď, se sítí je to dobrý nápad. Já ji letos také budu mít poprvé, ale co jsem si načetla, tak se může buď předpěstovat, to se vysévá v půli března, nebo se seje přímo na místo začátkem května. Tak ať nám pěkně rostou smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Igi - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 187.109 (?), 10.4.2014 19:14

Mám už na okně dvě rostlinky, jedná ma už takových 30cm, druhá necelých 20cm. Mám dva dotazy:

Má ačokča ráda hnůj? Nikde jsem nenašel jak tyto rostliny hnojit. Že bych každé dal trocu odleželého kravského hnoje.

Můžu rostliny zasadit až po děložní lístky? Hlavně proto abych je mohl dát co nejdřív na záhon a vlezly se mi pod větší sklenice(takový malý skleník proti možným nočním mrazům.

Moje ačokčy
Moje ačokčy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?), 14.4.2014 20:09

Dobrý nápad s tou sklenicí i jako ochrana před slimáky. Četla jsem, že ze začátku je na slimáky třeba dávat velký pozor. Sazeničky se mají sázet do dobře vyhnojené půdy (např. kompost s trochou cereritu). Uleželý hnůj by asi byl také dobrý. S těmi děložními lístky nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika