Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V únoru nebo v březnu jsem zasela 4 semínka Habanero. Všechna vzešla, ale po nějaké době se dvě rostliny zastavily. Mají asi 5 pravých lístků - 5 cm vysoké a jsou pořád stejně velké. Neusychají, nevadnou, nic a to je už čtvrt roku - nechápu, zvláštní. Ty další dvě mi krásně vyrostly, i když ve výšce cca 20 cm začaly žloutnout - je pravda, že jsem vůbec nehnojila. Dala jsem do skleníku a nyní mám sice pouze jednu zatím krásnou velkou papričku. To jen na vysvětlení. Mě by však zajímalo, když mám okna pouze na východní a západní straně, stačí přímé slunce chilli papričkám jen 2 hodiny denně? Mohla to být také příčina zastavení růstu a žloutnutí rostlin? Nebo tím, že jsem nedala žádné hnojivo? Stačí pro úspěšné pěstování chilli papriček granulované hnojivo Cererit v obvyklém množství? Děkuji za objasnění. Petra S.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika