Přeslička



host - 202.6 (?)
28.6.2008 8:34

No podle mého tu na sprosťárny není nikdo zvědavý. Ale když je jí fakt plná zahrada tak je to děs.A to rozhodně nemám nic proti léčivkám jestli jsi jí někdo chce natrhat klidně může i z kořenama... Proto, že trávu krásně posekám všechnu přesličku vytrhám a hle vona tu je zatejden zasejk všude.Radap nezabírá a nic tvrdšího používat nechci.Najde se nějaký šikovný zahradník co si už poradil z přesličkou a podělí se o to s námy? A né že by se mi pracovat nechtělo ale překopávat celou zahradu do metru by mi i z bagram trvalo minymálně měsíc... David

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 202.6 (?), 28.6.2008 8:34

No podle mého tu na sprosťárny není nikdo zvědavý. Ale když je jí fakt plná zahrada tak je to děs.A to rozhodně nemám nic proti léčivkám jestli jsi jí někdo chce natrhat klidně může i z kořenama... Proto, že trávu krásně posekám všechnu přesličku vytrhám a hle vona tu je zatejden zasejk všude.Radap nezabírá a nic tvrdšího používat nechci.Najde se nějaký šikovný zahradník co si už poradil z přesličkou a podělí se o to s námy? A né že by se mi pracovat nechtělo ale překopávat celou zahradu do metru by mi i z bagram trvalo minymálně měsíc... David

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 38.39 (?), 23.6.2010 10:00

Z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť Bofix

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 169.89 (?), 16.7.2010 18:03

Ano, Bofix funguje perfektne. Davam na 6litruvody 80ml a preslicka jde pryc...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika