Hruškovice a Meruňka



host - 235.218 (?) 
31.7.2023 17:52, zobrazeno: 817x
Dobrý den, přes známého se k nám dostala hruškovice a meruňkovice. Ale už po při čichnuti jsem věděl že je na ní něco divného. Nejsem žádný odborník, ale přijde mi staršně prevonená. A přijde mi že je cítit po lihu. Jako by to byla stejná pálenka a jen přidané dochucovadla. Je to možné? Známí tvrdí že je koupil na jižní Moravě, litr za 270,- Lze s ní něco dělat? Nechat odvetrat nebo něco? Děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   
host - 63.101 (?), 31.7.2023 22:29

Ano, může to být gořalka vypálená z překvašeného řepného cukru s přídavkem různých aromat. Taky to může být vínovice. Aromata se dají běžně koupit. S odvětráním takovýchto ochucených gořalek zkušenost nemám. Zkuste to pár dní odvětrat v chladné místnosti, přikrýt hadříkem aby tam nelezly breberky a pak okoštujte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika