Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

děkuji za radu kyselinou se zabyvat nemusim a k druhe odpovedi asi proto ze mix mu chutna ja ho jeste nepil ale vyzkousim to a jelikoz jsem zacatecnik tak s kyselinou radeji pro zacatek nebudu koketovat to ponecham az po nejakych zkusenostech jeste jeden postreh docela mne bavi debata o kvalitach ale vsici vime ze vetsina kdyz udela svou palenku tak ji povazuje za nej nej nej a je jim uplne jdno co rikaji druzi asi bude neco pravdy na tom ze kdyz si to clovek odpracuje tak to asi vazne chutna lepe i s pocitem dobre odvedene prace pokud to neni uplnej propadak a navic po tretim panaku uz stejne vetsina nepozna rozdil takze reci degustatoru miluju viz priklad meho znameho ktery po tretim pivu misto gambace nalejval samson a vysloveni znalci v uvozovkach si mlaskali jakej je ten gambacek dneska vybornej to jen na zaver pro zasmani ze zivota)))ted mne tak napada pro zacatecniky teda staci kdyz do hrusek nasypou 1/5 jablek a nemusi ze kyselinou zabyvat???

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika