Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Téma zajímavé, tak se také připojím, s dovolením wink Asi tak v 88 nebo 89 roce jsem také zakopával jeden demížónek - asi 3l, já byl v té době ještě mladý a slivovice byla na švýcinu svatbu nebo tak nějak od dědy. Měli sme hliněný sklep, teda podlaha. Tak na jeden rýč, prostě abych o tom věděl jen já a nenašlo se to nějak dřív laugh. Korek sem samozřejmě voskoval, žádný další šput už nebyl. Naštěstí ve sklepě byla půda polosypká, uložení skoro na stojato, pololežato. Po skoro dvaceti letech korek suchem sborcený, ne úplně teda, v láhvi znatelně ubylo, ale chuť a barva byla výborná - trochu štěstí smiley Barva zřejmě od korku, nebo...? Byla celou dobu ve tmě. Chuť samozřejmě neostrá spíš trochu likérová, ale ještě dost silná tak určitě 45%, určitě zajímavá. Nějak tak doporučuju, jen to musí správně klapnout. Zrání v soudku nemám zkušenosti, ale nemám rád whiskovou dřevitou příchuť, takže také asi záleží do jakého soudku - od čeho, nejlépe asi od vermutu.

Tak ať se vám daří laugh Kryštof (Brněnsko)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika