Pila Solo - koupit či nekoupit?



host - 125.250 (?)
20.2.2010 17:55

pokud je mi znamo tak solo patrilo a patri mezi spicku

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Milan Třasoň - (2) - 51.120 (?), 20.2.2010 0:29, zobrazeno: 14081x

Dobrý den chtěl jsem se zeptat na zkušenosti s řetězovými pilami značky Solo. Zvažuji pořízení jedné z nich na stromovou chirurgii. Děkuji za vaše názory a zkušenosti. Milan Třasoň

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 20.2.2010 8:05

Mám 643ip, už to bude skoro 2 roky. Minulý rok mi kleklo perko na spojce, v záruce bez problému do tydne vyměněno. Pila už udělala dvě samovýroby v lese na topení na celou zimu a nějaké to pižlání kolem baraku. Možná bych snesl výkonější, ale zatím stači.

Jinak celkově jsem spokojený za ty peníze, je lehka a 2 kw stači. Sic mě trošku vadí vzduchový filtr (molitan) ale jinak gut.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 20.2.2010 10:19

Jestli by to byla pila jen na stromovou chirurgii, tak jsou spec. pily, které jsou ideálně přizpůsobeny této práci. Pokud byste chtěl pilu využívat i na palivové dřevo, tak je třeba zohlednit přednosti a zápory daného konstrukčního řešení. Solo patří mezi to nejlepší na trhu a výběru motorové pily bych se u této značky vůbec nebál. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 125.250 (?), 20.2.2010 17:55

pokud je mi znamo tak solo patrilo a patri mezi spicku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Milan Třasoň - (2) - 51.120 (?), 21.2.2010 1:54

Zdravím

Mám konkrétně vyhlídnutou pilu Solo 637. Pila na stromovou chirurgii je v téměř každé nabídce profi výrobce motorových pil. Dokonce je i Oleo mac, ale to nehodlám řešit.

Ptal jsem se na to že mám zádový postříkovač Solo teda již několik a jsem s nimi velice spokojen. V tom jsou špička na trhu a tak jsem řešil jestli od nich mám zkusit i pilu. Nejjednoduší na údržbu by bylo vzít si Stihl a nemusel bych nic řešit. Jenže mně se Solo líbí a hodlám s ním udělat zkušenost, ale než získám osobní, chtěl jsem slyšet názor těch kdo ji již mají. Děkuji všem za rady a zkušenosti M.Třasoň

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 21.2.2010 8:01

Zdravím, máte pravdu, specielní pily má v nabídce skoro každý výrobce, jen často to nejsou pily na stromovou chirurgii, ale prořez stromů ze země. I ten Ťing něco podobného nabízí. SOLO 637 je dle mého názoru dobrá volba a vím, že u SOLO se nemilých překvapení nedočkáte. A to jak výrobně, tak i zajištěním od dovozce. Pokud chcete seriozně prodávat, je nejlepší cestou test značky při vlastní práci a profi práci 100%-ně. Mohu jen doporučit. Cena 637 není oproti konkurenci zase tak "závratná", aby se nedala zaplatit jednou, či dvěma akcemi a případně přejít jinam. Zatím mne SOLO nijak výrazně nesklamalo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika