Pila na plošinu



host - 140.103 (?)
6.4.2016 14:14

Ještě bych dodal, že akce se týká i akumulátorové pily 536Li rovněž skvělý pomocník pro vyřezávky z prošiny, nesmrdí, nemusí se startovat, díky nehlučnosti nepřitahuje ekologické mravokárce z celé dědiny, aby vám dělali přednášku apod. takže pokud rozšiřujete portfolio strojů, tento díky jarní akci také stojí za úvahu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 140.103 (?), 6.4.2016 14:06

Momentálně probíhá v Husqvarně akce se slevou 1600Kč, takže ideální čas k nákupu. Nevěřte všemu co si přečtete na netu. Stihl je minimálně o půl kilogramu těžší což u ručně neseného stroje jak sám víte je dost podstatný rozdíl inu když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. V této kategorii pil kterou jste si určil 3-3,5KW s kritériem minimální váhy máte na výběr od Husqvarny modely Husqvarna 555, Husqvarna 560XP, Husqvarna 562XP, Husqvarna 365. Ač velmi podobné výkonové parametry, každá je určená pro jiný druh práce, zátěže a využití. Husqvarna 555 případně 560XP mají menší řeznou soupravu 0,325" a jsou předurčeny díky výkonu/váze a bezkonkurenční obratnosti pro profesionální uživatele např. váš případ. 562XP s velkou 3/8" pro těžaře a Husqvarna 365 rovněž 3/8" díky robustnosti zase klade maximální důraz na dlouhou životnost a spolehlivost. Pokud si budete kupovat pilu pouze podle spolehlivosti např. 365 tak sice pila bude sloužit, ale celou dobu i po čas záruky se budete tahat s těžkým neohrabaným "krumplem" což je případ i konkurenčních strojů, které jsou údajně o parník spolehlivější což ve skutečnosti není pravda a je to hlavně o té váze a špatném výběru na danou práci. Není nad čím uvažovat jarní akce na piluje ideální čas k nákupu. Pro váš účel jde jen o to, jestli zvolit 550 nebo 560 to si musíte zhodnotit sám. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 6.4.2016 14:14

Ještě bych dodal, že akce se týká i akumulátorové pily 536Li rovněž skvělý pomocník pro vyřezávky z prošiny, nesmrdí, nemusí se startovat, díky nehlučnosti nepřitahuje ekologické mravokárce z celé dědiny, aby vám dělali přednášku apod. takže pokud rozšiřujete portfolio strojů, tento díky jarní akci také stojí za úvahu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.92 (?), 18.4.2016 12:31

Dík za rady... 560XP jsem vyzkoušel u prodejce a asi ji koupím je to co hledám, 536Li také nabízel ale musel bych řešit problém s bateriemi... a další zdroje dokupovat je docela balík...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.73 (?), 25.5.2016 5:46

nebojte sa 560xp vám bude slúži´t dobre... osobne mám 550 xp a je to výborná píla

u mnohých predajcov je teraz dosť silný tlak na kúpu akumulátorových píl, ale v nich nejak nevidím možnosť väčšieho rozšírenia v profi využití..snáď okrem arboristov..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.92 (?), 2.9.2016 11:58

Nakonec jsem přibližně před měsícem koupil Stihl MS261 model 2016 a jsem zatím nadšen... zdá se mi podstaně míň plastová než HQ...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika