Pattfield PE-BKS 3735



host - 132.123 (?)
27.5.2012 10:24

Jen pro zajímavost - co je to "zrezaný kruh"? Na té fotce vidím jen šrouby s křížovou a hlavou torx.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 10:57

Ano mám zkušenosti s opravami čínských motorek a českých i japonských prostě od mala se vtom vrtám a je pravda že nová čína je někdy horší jak ojetá kvalita(Jawa, Honda) ale když to člověka baví tak i s té číny se dá udělat stroj který něco zvládne.Jinak zkušenosti s jinýmy pilami mám řezal jsem s dříve půjčenou HQ a jednou i se Dolmarkou jako je jasné že zvuk mají lepší ale zase byly to slabší hobby (max 50ccm)  a řezání mi přišlo stejné jako stou to Pattfiield i vibrace jsem nezaznamenal horší, ruce mě nikdy nebolely ale tak jsem neřezal nějak extra dlouho

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 132.123 (?), 27.5.2012 10:24

Jen pro zajímavost - co je to "zrezaný kruh"? Na té fotce vidím jen šrouby s křížovou a hlavou torx.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 10:50

Jsou to ty šrouby jak jsou zapadlé jakoby a je to opravdu kruh a má takový zářez na jedné straně, vím z foto je to blbě vidět


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 11:10

Jo a ten věk jo jsem ještě mladý je mi 22 let a všechno sem se takhle učil sám není nikdo v rodině kdo by se o spalovací motory tak zajímal, neměl jsme podporu ani rady a postřehy od dědy či otce jako většina lidí co se zajímá hodně o techniku.Tak se mi nedivte že nejsem vševěd a ptám se radši na možná podle vás blbosti.Sem typ člověka který se radši zeptá na kravinu než abych kravinu způsobil nevědomostí... Tak a teď do mě jak jsem mladej a bl... laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 124.53 (?), 27.5.2012 20:02

Nehnevajte sa na mňa, ale ak sa vy vyznáte v dvojtaktoch tak v tom prípade som ja astrofizik svetového mena.Liať zmes oleja 1:50 v pomere 1:35 do stroja je prvý nezmysel.Následne sa diviť že sviečka je čierna je nezmysel druhý.Tepelná hodnota sviečky je jej uplne najpodstatnejšia vec na sviečke.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.117 (?), 17.11.2012 4:08

Mame pilu uz roky a nikdo se jeste nekoukal jak svicka vypada. kdyz funguje nevrtame do toho. totez krovinak. cistime vzduchovy filtr. to je cela udrzba a samozdrejme brousit retez. nesmysly typu dojet vsechen benzin v nadrzi pred odstavkou jsou pekny nesmysl. proste rezte a nestourejte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 98.165 (?), 18.5.2013 13:12

takže výsledek je, že pila vydržela 2 měsíce?

jinak jsem koukal v Hornbachu na plasty pil Hecht a plasty této pily a nedá se to srovnávat - tím chci říct, že plasty na Hechtech vypadají jak plasty na dětské hračky, kdežto pla PAtfield má od pohledu plasty pevné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.117 (?), 17.11.2012 4:11

uz se tesite jak to budete moct rozebirat. koupil jste si to na rezani nebo na spravovani? pokud to pojede nespravujte ale rezte. k tomu to je. svicka musi vydrzet roky poradneho provozu v lese

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.205 (?), 24.7.2017 19:29

Dobrý den, také se mi poštěstilo sehnat ten to model pily PE-BKS 3735 Pattfield.Chtěl bych se zeptat Tomáše je stli se mu za ty roky podařilo něco s tím provést.Nemám ten klíč na seřízení, tak jestli se vám to povedlo nějakým spůsobem seřídit.A ještě by mě zajímalo, jestli nemáte náhodou manuál jak tuto pilku nastavit.Děkuji.Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika