Motorová pila do 6000



host - 45.244 (?)
1.9.2009 22:08
Pro pana 4939(původní tazatel) je to tady stále dokola někomu obyč pily vyhovují(jako mě) a někomu nevyhovují, neohlížejte se zde na tyto dohady a najděte si ve vyhledávači pily Partner, MC Culloch, Homelite a myslím že do 6000 kč nebudete vědět kterou si vybrat, ceny začínají na 3380 kč a pro Vaší potřebu naprosto vyhovující a prodávají se i v kamených obchodech se servisem
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 120.31 (?), 1.9.2009 21:04

Jestli že si kupuji pilu na přípravu dřeva, tak asi proto abych ušetřil nějakou korunu za plyn nebo elektriku a potřebuji pilu na kterou se můžu spolehnout při dnešních cenách energií, máte pilu za chvíly zaplacenou, tak myslím že je rozhodně lepší nějakou korunu připlatit. Jak píše Gl dolmar420 je dobrá voba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 1.9.2009 21:12

Je to výborná volba, bohužel se nevleze do těch 6000,v této relaci bych volil ps-45,nebo ps-350,stihl 180 ale to nevím jestli se tam vejde, když by to měl být vyšší výkon tak bych risknul nějakýho hechtíka se zárukou 2 roky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.146 (?), 1.9.2009 21:26

 myslím, že hobby pila od stihl nebo dolmar je oproti hobby od chonga a wonga profi pila, tady bych tyto kategorie moc nesrovnával...

 1b

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 1.9.2009 21:34

Pane je tu spousta spokojených majitelů pil hecht osobně taky jednoho znám a chong a wong se už rozjeli a posílají náhradní díly i na ty (lepší) značky V cenové relaci do 6000 bohužel tyto lepší značky nic nevyrábí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.146 (?), 1.9.2009 21:58

 Ja jsem s čínskou pilou nedělal, tak neberu vám a ostatním uživatelům váš názor. Mám zkušenosti z jiného oboru, kde výrobce kvalitních strojů vyrábí hobby stroje, které mají úplně stejné součástky ale nižší zatížení.

Proto předpokládám, že i výrobce značkové motorové pily namontuje do hobby stroje kvalitnější součástky.

Mám dolmar ps-45, byli jsme dnes v lese a řeže olši a habry průměru 40 cm v pohodě a jsem spokojen.

 1b

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 3.9.2009 18:11

1b- měl jsem taky tuhle pilu naprostá spokojenost, jen jsem tvrdil že výkonější pily od dolmaru jsou od 6000 výše což byl cenový limit tazatele.Jinak ps-45 jela jak hodinky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.35 (?), 1.9.2009 22:01

Občas ano, např. pily Partner nebo McCulloch (obojí Electrolux, stejně jako Husqvarna) se do toho limitu asi vejdou. Díly jsou ale dost drahé a spolehlivost může být diskutabilní, asi hodně záleží na konkrétním modelu.

Jinak s Vámi ale víceméně souhlasím, kdyby mi jedna čínská pilka z hobbymarketu (výrobce Fenn Jeng) i po třech letech poměrně důrazného nasazení kolem domu pořád dobře nesloužila, zvolím dnes pro příležitostné řezání palivového dřeva asi Hecht 945 - na českém trhu se jich už asi prodalo tolik, že kdyby to byl vyložený klumprt, už by to dávno prosáklo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 90.195 (?), 1.9.2009 21:29

Moje osobni zkusenost. Nejprve jsem zakoupil v jednom obchodnim retezci O... neznackovou pilu.3x jsem ji reklamoval, pokazde vymenili - prvni kus zapekla brzda - odvedla pouze cca 3 hodiny prace, podruhe a potreti nestartovala.Naprosto vycerpany a otraveny reklamovanim jsem dosel k mistnimu prodejci a opravari zahradni techniky.Doporucil mi Homelitku, typ si zrovna nevybavuji, ale ma 40" listu, cena tusim do 6tisic. Mam ji druhy rok.Vytezim v lese cca 15 kubiku rocne (prumery az po 50 cm) pro vlastni potrebu + nakratim na spalky.Pila je absolutne bez problemu, pokud je ostry retez tak je vykon dostatecny.Vim ze to neni profi vyrobek, ale pro mou potrebu naprosta spokojenost.

David

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.244 (?), 1.9.2009 22:08
Pro pana 4939(původní tazatel) je to tady stále dokola někomu obyč pily vyhovují(jako mě) a někomu nevyhovují, neohlížejte se zde na tyto dohady a najděte si ve vyhledávači pily Partner, MC Culloch, Homelite a myslím že do 6000 kč nebudete vědět kterou si vybrat, ceny začínají na 3380 kč a pro Vaší potřebu naprosto vyhovující a prodávají se i v kamených obchodech se servisem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.51 (?), 1.9.2009 22:31
Nyní mají v Makru akci na Partnerku 1,6 PS za 3212,- kč s DPH. To se tam pan tazatel vleze skoro 2x! To by měl vlastně 4 roky záruku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika