motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG



host - 31.231 (?)
21.11.2008 15:34

Díky za odkaz, už jsem českej návod na netu našel, vytisklej a dobrý, myslím, že se v něm přeci jen něco dovím (je to můj první návod k pile). Že jsem ho k pile nedostal je věc jiná, je to totiž "bazarová" věc, pouze sestavená pila, bez krytu/klíčů. Pila teda nová a nejetá - suchý obě nádrže, a záruka jen měsíc.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 21.11.2008 11:28

Nevím jak dalece se kámoš "motá", kolem zahradní techniky, ale moc asi ne. Výrobci (3 hlavní), karburátorů mají fabriky na Tchajwanu a v Hongkongu celá léta a karburátory jsou O.K., sypou se jen pokud některý výrobce techniky chce ušetřit a osadí levnější provedení, které nestíhá motor. To byl příklad u HQ 40, první série měly ZAMA C1Q EL, další po kolapsech už Walbro WT. Prošla mi rukama dost velká hromádka 40 po nasátí dílů škrtící klapky, dokonce jednou i celé klapky! Tyto obavy jsou myslím zbytečné, neboť výrobci nemají moc velký výběr značek karb.. Továrny jedou léta a kvalita tam je.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 28.148 (?), 21.11.2008 13:41

Jestli chcete návod k použití v češtině .

a bez rukavic bych neřezal ani s vyhřívanou rukojetí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.231 (?), 21.11.2008 15:34

Díky za odkaz, už jsem českej návod na netu našel, vytisklej a dobrý, myslím, že se v něm přeci jen něco dovím (je to můj první návod k pile). Že jsem ho k pile nedostal je věc jiná, je to totiž "bazarová" věc, pouze sestavená pila, bez krytu/klíčů. Pila teda nová a nejetá - suchý obě nádrže, a záruka jen měsíc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 21.11.2008 22:48

Tak si hlavně dejte pozor na servisní prohlídku u HQ servisu myslím, že mají sepsány v.č. odcizených pil! Troufám si tvrdit, že tato byla před prodejem v regálu některého "vybraného" prodejce!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 22.11.2008 11:22

No, dost pochybuji, že by někdo stavěl z dílů pily a pak je prodával výrazně pod cenu! Neznamená to však opravdu, že to musí být nutně čórka. Byl bych určitě ale opatrný!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.21 (?), 22.11.2008 13:36

celkom ma zaujima ta HQ 357 XPG :) ked zoberiem do uvahy cenu (7tis. menej ako je standard), to ze bola bez dokladov, bez prislusenstva, s "nestandradnou 18 palc. listou, tak by som sa priklonil k Cine... do uvahy pripada, ze tie pily niekto "prehnal" cez firmu, dal dole dph ale ta cena by aj tak nebola taka a bolo by tam prislusenstvo... tiez by bolo zaujimave zistit, kde sa v EU predava v zaklade 18 palc. lista k HQ 357, lebo pokial viem, tak tam isla 15 palc, ale mozno sa nieco zmenilo... u nas boli minuleho roku v ponuke HQ 575 XP za 20 tis., udajne dovoz Svedsko, kamarat v tom case chodil na sever EU a ceny tam neboli take, teda tiez to boli "zaujimave" inzeraty... v Polsku na trhu som videl za cca 11 tis. HQ 455, u nas stoja cca 19tis. skk... ak ide o "fake", tak kvalitnejsi ako HQ 395... zaujimalo by ma, aky povod maju tie pily...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 22.11.2008 14:47

To je docela zajímavá úvaha. Koukal jsem na ten bazoš a je tam i MS 280C,  nezdají se mi šikmooké! Na straně 6, zahradní technika, je 357 XPG a STIHL. Na první pohled to není fack, ale ta cena je opravdu podivná! Spíš mi to připadá jako konkurzní zboží a nebo " rychlá návštěva po 23 hodině ", aspoň to prostěradlo jako pozadí mi více na toto sedí. A těch prodejců už vybrali tolik, že bych se vůbec nedivil!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.21 (?), 22.11.2008 16:16

no nasiel som tu HQ 575 XP, 2 rocna zaruka, komplet s dokladmi, prislusenstvo, nova, cena 21 tis. rovnaky predajca ako pred rokom :) aj keby to bolo bez dph, tak ta cena aj tak nesedi... a vyzera doveryhodne (nechce sa mi porovnavat obrazky) :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 22.11.2008 17:13

Obrázek tam můžu dát jakýkoli, ale nezdá se mi to jiné a Ťan- man jsem prolezl, našel jsem plagiáty, ale tak dobré NE! Opravdu nevím?!?

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 222.214 (?), 23.11.2008 17:44

Mohu zodpovedne rict, ze to 100% neni fejk, ani napodobenina, ani zadna jina cina, at uz presna oranzova barva, asi 5x made in sweden, na retezu Husky, k tomu original cernej stitek s vyr. cislem + made in sweden, atd. Bracha ma doma HQ farmarku, a tohle je uplne stejnej vyrobek, na druhou stranu koupil od zigulaku "stihl ms 440" (dodnes nevim proc, nereze a jen z ni tece olej) a to je videt na prvni pohled, ze je to cina, uplne jinaci nez stihlka, vypinac jak z Merkuru, no proste plastovej xindl. Nemusim ani ukazovat fotky, proste 357ka XPG jak z kramu. V tom bazaru me jeste ukazovala 575XP, taky to byla ona, navic v krabici s navodem a klicema, neslozena. ty stihlky jsem nechtel videt, ale nejspis taky originaly, pani se dusovala, ze ji tam chodej kazdej tejden na kontrolu cajti, a ze by se ani neodvazila prodavat neco, co neni ono - vydavat cinskej bazmek za profi HQ. Beru to tak, ze jsem koupil vec, kerou dal do bazaru nekdo, kdo koupil nevhodnej darek pro tatu, nebo se sesly doma pilky dve, a dotycnej potreboval rychle penize. S tou 45cm listou me tuhle pilku nabizeli i v kamennym krame, nemyslim, ze musi by apriori odnekud z ciziny.

Lada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika