Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To, že jsme "tými kecami" neukázali, kde stihl, Dolmar, Hq doporučují používat stabilizátor, neznamená že jeho použití není vhodné. S problémy zanášení palivových cest současnými benzíny se setkávají motory jak sekaček, tak motorových pil. U motorových pil, kde je jednoduché vylít benzin z nádrže doporučují výrobci před uskladněním vylít benzin a vyjet zbytek. Kde není benzín, nebudou ani úsady. (To že to nesvědčí na př.membránám je věc jiná). U sekaček, je těžší ji obrátit vzhůru nohama a benzín vylít. Tak si vysvětluji, proč jedni doporučují, druní se o tom nezmiňují. Přitom jsem také přesvědčený, že ten stabilizátor není všelék a přesto ho používám. To co jsem napsal je jen můj názor a prosím, aby mě někdo nechytal za slovo a i kydyž by na mě neútočil a ani nechtěl rýpat, nechtěl uvést, kde že jsem to četl. A ještě poznámku: na sebe štěkají ženy. Chlapi si buď věci vysvětlí a pak si spolu dají panáka, nebo nevysvětlí a rozejdou se, a pokud se jedná o hodně vážnou osobní věc, tak se do sebe dají.

FO

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika