Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já bych se chtěl zeptat, jestli jste někdy opravil byť jednu pilu pomocí cínování, chromování a nebo úpravou díry strojním obráběním a výrobou vložky pro ložisko. Takže opravil jste těmato způsoby alespoň jednu pilu? Já si myslím, že nikoli zase jen teoreticky kecáte a v případě že přeci jen ano, pak mě zajímá jaká byla finanční náročnost takové opravy. Tzn, frézování bloku motoru, soustružení a broušení na kulato vložky pro ložisko. Nakonec by se ta vložka do upraveného bloku stejně a pro jistotu vlepila.

Přestaňte teoretizovat. Existuje prakticky jen dvě možnosti, běžné opravy obyč. motorové pily.  Buď se ložisko přilepí, Jak to popsal Stanislav Melaga, nebo se vymění díl motoru. Nic levnějšího a mezi tím v praxi neexistuje. A to i s ohledem, že na takovou práci máte držet zákonnou záruku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika