Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ahojte. Tak dnes jsem se byl podívat na pily dolmar kde byl dojetý demo vůz od dolmaru.Omakal sem si všechny pily.Moji favoriti byly 6100.5105,115.Něco sem zde i jinde početl na diskuzích o dolmaru.

Potřebuju pilu z 90% na palivové dřevo a kolem domu.Nikdy sem neviděl žádné profi pily v akci tak proto jsem měl favorita 6100 i kvůli výkonu.Nejsem zastáncem žádné značky.Nakonec jsem zrovna koupil 5105. pila řezala v buku cca 40cm průměr na celou lištu jak oheň bez náznaku zadušení pily či výrazného snížení výkonu. Ta 6100 už byl extra mazec a usoudil sem- do lesa nechodím na dřevo a velké průměry řežu tak z 10% celkového množství dřeva (+40cm) a na takovéto domácí řezání mě stačí 5105.Rozhodovala i váha pily, trochu cena.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika