Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já mám 4040i a jsem s ní maximálně spokojen. Mám dva akumulátory 4Ah a plně nabité s rezervou stačí pro naplnění vleku kulatinou. Porovnáváním odpovídá výkon motoru cca až 1,5 kW (2 HP).

30 cm kulatinu přeřízne za 20 vteřin, na jeden akumulátor cca 15 takových řezů. Odvětvování dělám buď touto pilou, nebo do průměru 5 cm nůžkami na větve.

Také se mi "rozbila", až jsem s úlevou zjistil, že je jen přepnutá bezpečnostní páka, takže chyba byla u mně. Mám ji asi dva měsíce, pořídil jsem si i 35 cm lištu Oregon (řetěz 1,1) a tu používám z praktických důvodů více.

Nicméně jsem odřezal i s lištou 45 cm a 1,3 širokým řetězem několik pařezů blízko u země. Na jeden aku měla tyto čtyři řezy, (skončila s jednou ledkou) ale poprala se s nimi se ctí.

U takovéto pily je opravdu nutno dbát na ostrost řetězu. Pokud bude dobře ostrý, odmění se pila zase vám.

Spotřeba oleje je velmi příznivá, cca 5-8 akumulátorů na nádržku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika