Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

   Dobrý večer.

   Nevím, ale zdá se, že si odporujete. Nejprve píšete, že pila není obouručná a potom držadlo nazvete obouručným. Jsem si zcela jistý, že držadlo z obou stran je na pilu dáváno pro lepší manipulaci a rovněž tak i pro užití v obráceném gardu. Ovšem je zcela nepodstatné, jak se to držadlo jmenuje. Důležité je, že řeší problém pro leváky. Ovšem musím dodat, že jsem požadoval v servisu HQ takové držadlo a bylo mi řečeno, že u nás nejde koupit. Pořídil jsem si jej zcela bez problému na usa ebay.

   Ještě k fotografii, tu jsem ztáhl z inzerátu tamtéž a pila byla presentována jako HQ 372 XPG X-Torq za, nejsem si již úplně přesně jist, cca 400 us dolarů. Pilu jsem nekoupil, neboť poštovné by dělalo cca 170 USD.

   Mám takový dojem, že "W" v označení pil užívá Stihl pro vyhřívaná držadla. Jen na upřesnění.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika