Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den, je super jak se tady hadate, mel jsem jak 362 tak mam aktualne 560 obe jsou to spickove pily a obe maji sve masarky. Me 362 nevyhovovala, ale to bylo rukama jsem holt na Husky. Ja povazuji 560 za super za rok bezproblemoveho provozu ji hodnotim jako super pilu stredni tridy takovou univerzalku. Jen teda pokud pujdu do mytaku s hmotnatosti nad 2m3 tak to budu delat svoji druhou pilou a to je Solo 675. Coz je zase nezmar. JSOU DVE VECI CO VYCITAM Stihlu a to jit cestou nizsiho vykonu a vyssi hmotnosti to nevim jak je stastne reseni nehlede k tomu, ze dle meho soukromeho odhadu tak 362 zere jak tank. Kazdy ma sveho favorita a pripominam, ze jsem z tech co tvrdi, ze jsou 2 vyrobci pil a to Stihl a Husgvarna ti ostatni se vezou. Berte me jako cloveka co to dela pro zabavu a radost. Honza

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika