Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit, neboť jsem momentálně v koncích... koupil jsem si pilu, značka asi není až tak podstatná, vyrobeno nejspíš v Číně, což by nebyl problém, pila řezala velmi dobře a spolehlivě pro moje účely..,startovala tak na třetí zatažení za studena, nebyl problém... jednoho dne začala občas chcípat během řezání, resp. pouze při volnoběhu..to se stalo asi tak 10 krát, pak vypla a už jsem ji prostě nenastartoval... teď s tím stále bojuji, vyměnil jsem cívku zapalovaní, karburátor,svíčku..nádrž, sání vyčištěno, jiné palivo atd.,jiskru to hází, karburátor benzín dáva... Poradí někdo, co by to ještě mohlo být?? Třeba něco v motoru, kroužky.. prostě nevím, kompresi má myslím dobrou, bez oleje nikdy nejela :..děkuji předem za každou radu d.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika