Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pilu Oleo mac GS 410CX mám již 6 let, lišta má délku 16"(41 cm) a tato pila je opravdu jen pro občasné řezání menších průměrů.Já ji ale celých 6 let používám na těžbu dřeva na domácí topení a řežu s ní všechny průměry a to naráz třeba 5-10 kubíků každý podzim a stále "drží".Nejčastěji řežu duby a jasany o průměru až 60cm.Jediné co odešlo je napínák řetězu, zlomil se, potom filtr v benzínové nádrži hodně zanesený, a svíčka, takže samé prkotiny za pár korun.Teď po 6 letech musím koupit lištu, je již opotřebovaná,.Ikdyž jí obracím, letos začale již křivě řezat a v manfieldu doporučili již před 2 lety její výměnu.nejhorší je že pila je z Manfieldu ale jak svíčku tak filtr, mám ze Stihlu, protože v Manfieldu sice lákají na slevy a točilo se tam kolem ale na servis Vás tak oškubou že tu pilu zaplatíte dvakrát.Chtěl jsem za 50 kč filtr a zmínil se že pila nemá výkon, přišel jsem pilu vyzvednout a chtěli po mně 1800 kč, prý dali filtr, svíčku,pilu čistili, štelovali,dávali olej, benzín,(dal jsem jí tam plnou benzínu i oleje) a kdoví co ještě(Přitom měli zavolat jestli sohlasím).Odmítl jsem zaplatit, protože jsem chtěl pouze filtr, to byl důvod že neměla výkon, šlo tam málo benzínu.Po chvíli dohadování přepracovali cenu na 165 korun!!!To samé udělali se sekačkou když mi odpadlo kolečko,(závlačka)volali mně že tam musí udělat spoustu věcí a opět cena šplhala vysoko.Vše jsem odmítl a kolečko upevnili zdarma.Takto tam oškubou každého, nabroušení řetězu chtěli 100 kč, v celé republice brousí řetěz do 50 kč za kus, alespoň já i sousedé to máme vždy za tuto cenu a dokonce jsem to měl někde i za 45 kč.Takže ponaučení, do manfieldu jen v záruce, pozáruční opravy jinam.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika