Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim.

před dvěma léty jsem si koupil výše zmíněnou pilu.Nenalákala mě cena ale labtop k tomu. :) samotná pila se mi zdála tenkrát velice drahá cca 12000,-.

Chtěl bych na ni znát Váš názor.

za ty 2 roky jsem jí měl v provozu cca 50 hodin. potřeboval jsem "doničit" Dolmara 114 tak odpočívala.

Tuhle sezonu jsem s ní vyrazil opatrně dělat dřevo na zimu.jasany, nějaké ovocné dříví, na délku lišty jsem nekoukal, ani jsem pomyslnou půlku její délky nepřekračoval. 2 dny a lišta se mi na konci "rozšklebila".co délka? zdá se mi přehnaná?

sehnal jsem a upravil si lištu s pilky STIGA, pokrátil řetez a ta mrcha drží do teď.

Potom motorově, na jednu stránku - sytič,3 x táhnu po 4 nastartuju vždy bez problémů, nádržka vystačí na cca 30 min práce.otáčky supr! -ovšem zahřátá pilka na volnoběh furt běží a vždy mi dřív dojde mazání lišty než benzin,

další je že se mi uklepal chladící hlinik pod výfukem a pilka zvoní :) a při delšim řezání se mi pedálek plynu na konci u pilky zasekává do rukojeti.

neni to tim že dlouho stála? nebo to je s těma OMkama fakt tak špatný, tohle dolmar ani štihlka nedělala :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika