Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s pilou Homelite 3314.
Závada která mě trápí je dušení až udušení motoru. Po prvním servisu této závady mě pila běhala zhruba dvě nádrže a začala se opět dusit. S bídou je schopna běžet ve volnoběhu. Karburátor jsem pročistil a je po rozebrání dobře zaplaven benzinem. V horní části je membránová pumpa a ta zřejmě pracuje správně, v dolní je membránová nádržka a ta je vždy plná benzinu(po opatrném  rozebrání) Otvory k jehlám jsem profoukl a rovněž jsem pročistil otvor k hlavní trysce a k volnoběžným otvůrkům v konci karburátoru. Vše je pročištěno, ale motor se stejně dusí při přidání nejde do otáček a s bídou otočí řetězem. Jehly jsem sice vyšrouboval pro čištění, ale vždy je dám do původní polohy kterou jsem si přesně zapsal. Ani experimenty s jehlami k ničemu nevedou. Obávám se, že další servis bude opakovat předešlé.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika