Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na 2leté meruňce onehdá po těch velkých jarních mrazech povadly asi 3 mladé výhony. Tak jsem je odstřihnul (na větevní kroužek). Ale teď v místě střihu vytékají kapičky mízy (klejotok?). Vytékají ale i na dalších 3 místech - z 2 takových těch krátkých větviček, na kterých byly květy, v jednom místě i jen tak z kůry. Vše bez viditelného poškození. Ale pozoruji, že teď usychá i pár rašících výhonů právě na těch větvích, kde jsou klejotoky. Předpokládám, že to je důsledek, tedy že se jim nedostává dostatek mízy? Chtěl jsem to tedy nějak zastavit, zamáznul jsem šmiknuté větve na místech, odkud vytékala kapička mízy, ale i přes vosk stále vytékají. Dá se to nějak zastavit nebo vhodně ošetřit? Třeba v těch místech na pár týdnů zavázat nějakou páskou?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika