Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

O účincích měďnatých fungicidů proti suché skvrnitosti peckovin jsem se také dočetl a tak se mohu pouze domnívat, že prozatimní absence této choroby třeba na Goldrichu (B-VA) může být způsobena kritizovaným "koktejlem" do kterého byl přidán i CHAMPION v koncentraci na ochranu květů proti mrazu v období kvetení. Tento strom je na méně provzdušněném stanovišti a je prozatím bez příznaků, kdežto například meruňka Tsunami (bez záruky - falešná zásilka), která je na stanovišti více provzdušněném už je chorobou silně napadena na všech plodech. Protože jsem nucen orientovat se pouze podle návodu k použití u jednotlivých fungicidů, tak jsem se rozhodl pro Talent, protože Horizon nemá registraci na žádnou skvrnitost. Původně jsem chtěl použít proti strupovitosti peckovin pouze Kumulus, který ovšem na Agromanuálu specializaci na skvrnitosti také nemá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika