Zahradní traktůrek



Franta Řezáč - (3) - 52.138 (?)
21.7.2008 2:24
Musím reagovat na nápad dovozu JDEER z Ameriky. Nedalo mně to a zkouknul se to. Například typ X320. U Nás stojí 134 700 Kč (e-shop LPP Technik). A V americe na výše zmíněných stránkách stojí dle aktuálního kurzu 14,60 celkem 58 386 Kč. A to je už na zamyšlení. A pokud nejdete v USA prodejce zahradní techniky ochotného zrealizovat prodej do zahraničí. Tak je cena o pár set dolarů níže. I tam platí to, že výrobce nemusí prodávat nejlevněji.Zdary
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
            
host - 34.50 (?), 20.7.2008 23:36

A na jaké adrese jste to koupil?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Franta Řezáč - (3) - 52.138 (?), 21.7.2008 2:24
Musím reagovat na nápad dovozu JDEER z Ameriky. Nedalo mně to a zkouknul se to. Například typ X320. U Nás stojí 134 700 Kč (e-shop LPP Technik). A V americe na výše zmíněných stránkách stojí dle aktuálního kurzu 14,60 celkem 58 386 Kč. A to je už na zamyšlení. A pokud nejdete v USA prodejce zahradní techniky ochotného zrealizovat prodej do zahraničí. Tak je cena o pár set dolarů níže. I tam platí to, že výrobce nemusí prodávat nejlevněji.Zdary
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 96.1 (?), 21.7.2008 4:18

Nevíte, kde bych sehnal nějaký servis poblíž Prahy, který by mi pomohl s opravou? Mám taktůrek s poháněnou zadní nápravou řetězem a tam se mi polámalo malé ozubené napímací kolečko a nikde ho nemůžu sehnat. Neznám typ (koupil jsem ojetý). Na kapotě je Honda, ale ta je prý poháněna řemeny. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.235 (?), 20.9.2008 10:33

Doporučil bych John Deere, je to ověřená kvalita a navíc krásný vzhled :-). Osobně jeden vlastním - 115Automatic s výkonem 19HP.  JInak na pozemek do 4000m2 je to ideální volba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 37.190 (?), 20.9.2008 13:58

Nezapomínejte že Amerika je Amerika!!! Na ni nesedí s Evropy vůbec nic!!Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.10 (?), 17.10.2008 12:53

Dobrý den, koupily jsme zahradní traktůrek nevím co je to za výrobce ale na předku má napsáno Sentinel (je to něco z Ameriky). Má to nějakou tu olejovou spojku nebo olejový variátor nevim jak to přesně nazvat, bohužel v něm chyběl olej. Nalili jsme tam tedy olej co se leje do auta do serva, ale zjistily jsme že po zahřátí traktůrek přestane jet (olejová spojka nepřenese sílu na kola),zřejmě je ten olej když se zahřeje moc řídký.

Chtěl bych se zeptat jaký olej by jsme měli použít, potřebovali by jsme nějaké označení a viskozitu.

Předem děkuji za rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
DAKR - (2) - 217.226 (?), 24.10.2008 20:39

Jo Sentinel je Sentinel :-) Sic je to amerika. Proč se nezeptáte toho od koho jste to koupil určitě by vám to rád vysvětlil a poradil :-) Řekl bych spíš že se jedná o hydrostatickou převodovku a olej by měl být do hydrostatických převodovek. Sentinel má u nás perfektní hustou síť servisů takže se můžete obrátit na nějaký z nich. Navíc jak se tu píše jsou dělané všechny traktory na jedné lince možná i v číně a tak vám ho určitě opraví kdejaký servis Husqvarny nebo odborný prodejce Mountfield protože ty díly musí pasovat. Ať žijí super mega markety a naivní zákazníci, které tolik potřebují ale důležité je že si dobře vyberou a samy si ten traktůrek " hodí do košíku " v lepším případě jim poradí nějaký brigádník z oddělení zahrada nebo dílna. A nebo je dobré nahlédnou na internet do nějaké podobné zcestné diskuze na jednou ze seriózních serverů. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika