Zahradni traktor Vari Pony



habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 181.25 (?)
14.8.2011 16:07

Já jsem nesrovnával s Pony, jen jsem chtěl p. hawkeye zdelit variabilitu MKS.    Co říkáte na Vari-eko v rámci tohoto příspěvku.          Míra 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 181.25 (?), 14.8.2011 8:33

Dobrý den.  Já s Váma plně souhlasím (p. JS) Já jsem nikde neřekl, že Vari je špatný stroj, jen mám pár výhrad k nerozbytnosti a variabilitě. A chtel jsem doporučit p. hawkeye, že je lepší MKS, než Vari-Pony.  A tu zkušenost s Vari mám cca 15let a ne zrovna moc dobrou. Já pokud bych měl ty peníze, tak bych koupil Agzat s diferákem atd. S MKS se zatím učím, jako Vy se spojkou na Vari.    Zatím pořád vyhrávám.  S vyvážečkou přivezu cca 1M2(1PLM) kulatiny. Víc se mi tam nevejde a ani nechci neb je to v lese o ústa. Závodit s Váma nebudu, a ani nechci neb to nemám v povaze, Vím že Vari uveze určitě více dřeva, ale rychlost na zpevněné, nebo na asfaltové cestě, nevím, nevím.  Už jenom to, že na MKS mohu řadit za jízdy z 1 až 5, a na 5tku MKS valí 12km/h (po rovině, ne z kopce). Pro mě to byla otázka peněz, toď vše.        Ať se práce daří.          Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.245 (?), 14.8.2011 9:06
To už bychom museli srovnat hmotnost malotraktorů, velikost kol, rychlost - průjezdnost terénem, hmotnost nákladu, životnost. Ale Vy jste nejdříve porovnával s Pony, tam je to úplně jiné srovnání a to se shodneme. My Vari využíváme hodně, časem se ukážou i další možnosti využití, tak jsem to viděl na Vari, jako vhodnější stroj, který je možné kvalitně rozšířit o další, nyní třeba nepožadované přískušenství - rotavátor - možnost i hloubení výkopů, pohonu stacionárního navijáku, DSK 316 s adaptéry. Lze koupit velmi výhodně min použité až dle potřeby později a pod.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 181.25 (?), 14.8.2011 16:07

Já jsem nesrovnával s Pony, jen jsem chtěl p. hawkeye zdelit variabilitu MKS.    Co říkáte na Vari-eko v rámci tohoto příspěvku.          Míra 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.151 (?), 14.8.2011 20:56
Malotraktory Vari s DSK 317 jsou velmi kvalitní stroje, netvrdím, že ve všem nejlepší na trhu, konkurence se obyčejně zaměří na to, co majitelům jiných strojů chybí, nebo chtějí mít lepší. Vari má už desítky let stejnou konstrukci a pořád je velmi oblíbené a žádané. Ale kvalita není zadarmo, proto mnoho zájemců nakonec z důvodu ceny zvolí jiný výrobek, mnohdy i nesprávně, vzhledem k tomu, co od toho požadují. Vari eco by mělo oslovit právě tuto skupinu zákazníků. Je to v podstatě ohlehčené Vari s nižší cenou, s prověřenými díly sestavy, praktickou zkušenost zatím nemám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika