Zahradní traktor Husqvarna CT126



BigSandy - (5) - 255.186 (?)
1.10.2011 16:34

Ucpavani travy ve vyhozu???Za tento rok 3 x ohly nuž.Ještě že jsem přišel na to jak ho vyrovnat.Nechapu proč spodek sekaciho bubnu nema limec i dovnitř aby se nuž nemohl zaseknout do hliny.Proč tam nejsou 2 klinaky..1 na sečeni a jeden na pohon.Nejčastěji a nejvic trpi ten klinak při sekani.Tak maly klinak by stal par korun a oni by pak nezarobili.To poskaci čidlo.Obyčejny vypinač a pizomet.Hledal bych problum ve skřiplen kablu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 70.85 (?), 12.9.2011 6:42

Mám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 237.11 (?), 25.9.2011 22:24

A darovat ho ostatním neštastnym majitelum tohoto traktorku by jste nebyl ochoten

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
BigSandy - (5) - 255.186 (?), 28.9.2011 19:06

Take bych měl zajem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.23 (?), 29.9.2011 10:26

Mam muže napsat každy.

Kdyby ho mněl a měl ochoto se o něj podělit tak by ho tu dal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.1 (?), 14.3.2012 18:35

Blíží se nám jaro a CTH126 už čeká. Taky snad budu mít čas naskenovat serv. manual a poslat kdo má zájem. Jenom nevím, jak na Vás vytahat meil. adresy. Jinak další poznatek. Dnes jsem z dlouhé chvíle navštívil prodejnu HQ a bylo mi řečeno, jestli jsem si nechal po záběhu motoru upravit otáčky. Nic mi prodejce neřekl (kupoval jsem na netu). Tvrdili mi, že po záběhu je třeba zvednout otáčky na 3100 a pak prý to vytáhne i krtka z díry. nemáte někdo zkušenost-nabídl vám něco takového servis?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.47 (?), 18.7.2014 18:58

klíček má polohu kde je potom možné sekat i na zpátečku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 41.18 (?), 29.9.2011 20:23

Mám skušenost s traktůrkem CT 126,nasekal jsem sním 100 motohodin zatím seče dobře i horších podmíkách teren nebo visoká tráva to de musí se strašně pomálu a mít ostrý nůž ale začlo  zlobyt čidlo na plnění koše pořat píská dával jsem noví čidlo a fur stejny tak nevim co stim nemá nikdo radu,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
BigSandy - (5) - 255.186 (?), 1.10.2011 16:34

Ucpavani travy ve vyhozu???Za tento rok 3 x ohly nuž.Ještě že jsem přišel na to jak ho vyrovnat.Nechapu proč spodek sekaciho bubnu nema limec i dovnitř aby se nuž nemohl zaseknout do hliny.Proč tam nejsou 2 klinaky..1 na sečeni a jeden na pohon.Nejčastěji a nejvic trpi ten klinak při sekani.Tak maly klinak by stal par korun a oni by pak nezarobili.To poskaci čidlo.Obyčejny vypinač a pizomet.Hledal bych problum ve skřiplen kablu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 144.56 (?), 21.3.2012 19:55

jo a taky to chce po pěti hodinách vyměnit olej. otáčky je ideální seřídit na cca 3.200/3.300otúmin. s taháním krtka z díry bych to neviděl tak růžově, ale saje to pak lépe. Asi jako všechny takové stroje když jim rozumě přidáte pár otáček v rámci mezí. Dakr běžně šteluje své motory na 3.600 což je Briggse i Hondy konstrukční a životnostní max. Otázkou je s jakými otáčkami počítal konstruktér stroje, tak s tím zvyšováním otáček sami doma opatrně!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 207.1 (?), 23.3.2012 21:41

U HQ mě ujistili, že zvýšení otáček po záběhu běžně zákazníkům dělaji. Bohužel do tohoto HQ servisu to mám 70km. Jinak otáčky mám čím změřit, to není problém, ale ještě jsem traktor nevyndal po zimě a tak nevím, jestli přijdu na to, kde otáčky přidat. Jinak v minulosti jsem zmínil, že mám katalog ND. Nyní jsem ho našel i na stránkách HQ, tak stačí pohledat. Je tam i schema el. instalace, když se tady v minulosti probíralo, jak vyřadit např. čidlo pod sedadlem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika