Zahradní robot - receptář



host - 133.102 (?)
8.10.2009 7:32

cena i u S..ihlu klesla a teď ho koupíte i o deset levněji. Dvojtaktní motor dycky ječí jak motorová pila:) Bratr má čtyřtaktní hondu FG 201. Má to motorek jak ze sekačky, ale zmenšenej. Radost s tím pracovat. Na srovnání 1000m2 zahrady po novostavbě si půjčil rotavátor vari, ale teď už všecko zvládá tento prďola.

PS: jo a ta tera těch 1000metrů vari ani nezvládlo, zadřela se prý převodovka.oprava vypůjčeného stroje stála 7tisíc

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 133.102 (?), 8.10.2009 7:32

cena i u S..ihlu klesla a teď ho koupíte i o deset levněji. Dvojtaktní motor dycky ječí jak motorová pila:) Bratr má čtyřtaktní hondu FG 201. Má to motorek jak ze sekačky, ale zmenšenej. Radost s tím pracovat. Na srovnání 1000m2 zahrady po novostavbě si půjčil rotavátor vari, ale teď už všecko zvládá tento prďola.

PS: jo a ta tera těch 1000metrů vari ani nezvládlo, zadřela se prý převodovka.oprava vypůjčeného stroje stála 7tisíc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 165.57 (?), 15.11.2009 22:03

Firma SOLO vyrábí uživatelsky stejný stroj jako prodává Anticor, jmenuje se "okopávačka", má i radličku na ohrnování brambor, jsou dva motory - dvoutakt i čtyřtakt, HONDA. Příslušenství je za poloviční cenu, samotný stroj ve 4T - je něco přes 15.000 Kč. Takže raději SOLO než v ČR neznámý Mantis, předražený a s drzou komunikací prodejce - ať si to dovezu z USA. Škoda kyslíku za transport přes oceán.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 239.112 (?), 15.3.2010 17:45

V Receptáři se opět včera objevila reklama na zahradní robot Mantis od dovozce z Ostravy. Asi jim ho lidé za cca 20.000 Kč moc nechtějí kupovat. Máte někdo s tímto výrobkem už nějaké zkušenosti? Je opravdu tak lepší, když je o cca 7.000 Kč dražší (i příslušenství) než srovnatelné výrobky od STIHL či SOLO?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.206 (?), 17.3.2010 14:43

Robot Mantis jsem si osobně vyzkoušela na předváděcí akci v Olomouci, a protože jsem "jenom ženská" - tak mě dostal. Pravda ta cena byla šílená a pořád je, výrobce neznámý, takže jsem váhala. Pak se mi podařila úplně náhodně koupit ještě v záruce Honda FG 201. Úžasný to stroj, pro mě lehký a přitom výkonný, možnosti jsou ale docela omezené. Na jaře dokonale prokypří zem, pak nadělá hrobky na brambory a to je všecho. Ořezávač trávníků se mě neosvědčil, a vertikutátor mám samostaný. To je z výbavy asi tak vše. Nic čím by se daly brambory okopat a nic čím by se daly dostat ze země ven. A to me mrzí. Musí tam být totiž přidělané ty nože na rotavátorování a tím pádem kdybych s tím najela do řádků s brambory - tak bych je rozsekala. Takže zatím ručně. A myslím si, že Mantis je to stejné co se výbavy a možností týče.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.139 (?), 29.3.2010 19:15

Teď jsem se díval na google a tak se nestačím divit...!!! V usa stojí tento zahradní kultivátor 449 dolarů a který firma anticor nabízí za cca 20 000 kč... Nový a širší typpak 599 dolarů... Vyrábí se již cca 30 let a ve více typech... I elektrických... Cena antikoru je nemravná...!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 29.3.2010 19:23

Asi jsme našli stejné odkazy i videa. Je to jak píšete, ale znáte to: "chceš - nechceš - nazdar".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Zahrádkářský kacíř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 235.249 (?), 29.3.2010 21:23

Bohužel to není nic zvláštního, příkladů by se našlo víc. (třeba automatické vysavače)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.244 (?), 12.1.2011 12:48

Pomalu se připravuji na jaro a jak jsem si tak krátil nudu louděním na internetu, narazil jsem na stránky zahradního robota, kde jsou i mimo jiné zmiňovaná videa z receptáře. Je toho tam opravdu hodně, pokud se chcete o tomto robotovi něco víc dozvědět. Já teď docela zvažuju, jestli si ho s manželkou na zahradu nepořídíme. A co se týče ceny, jak tu píší dole, tak si myslím, že je to sice pálka, ale kdybyste si jej objednal z USA, musíte si stejně připočítat clo a DPH. Druhou stranou mince je pak i záruka u takového nákupu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.112 (?), 13.1.2011 17:44

Robot Mantis od Anticor je pořádně předražený, že ho přepravili přes oceán. Na internetových stránkách v USA a Anglie jsou také videa, jsou tam diskuze atd.Se stejným motorem Honda se dá u nás v ČR koupit o několik tisíc levnější, a značkový. Servis k němu rozsáhlejší než u Anticor - snad jen Ostrava. Příslušenství k němu je o cca 50% levnější než u Anticor.Kdybych si to nechal poslat ze zahraničí, tak mi to pošlou rodinní příslušníci nebo známí. Anglie je členem EU, takže clo ani DPH se neplatí a cena Mantis loni byla o cca o 8.000 Kč nižší než v ČR.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika